הסרת קעקועים

הכירו את הדרך היעילה והאפקטיבית ביותר ליישום הסרת קעקועים

הסרת קעקועים בשיטת Fotona qx max מאפשרת לכם ליהנות מעור חלק ולא מצולק, עם ניקוי מוחלט של צבעי הקעקוע. אורך הטיפול משתנה בהתאם לקעקוע שצריך להסיר, כאשר כתובת קעקע חדגונית וקטנה נחשבת במדרג הקל של טיפולי ההסרה, 3-7 מפגשים, ואילו מיצג צבעוני וגדול המכסה זרוע או ירך שלמות נחשב למדרג הסבוך יותר בטיפול ההסרה ועשוי לארוך מעל 7 מפגשים, ולרוב עד 15 מפגשים. אם קיבלתם החלטה להסדיר הסרת קעקועים בשיטת Fotona qx max אתם צפויים לטיפול לייזר ללא ניתוח עם תוצאות הסרה תמידיות. כך תירשמו לטיפול.

קבעו פגישת אבחון עם צוות המכון

בפגישת האבחון ניתן יהיה לבחון את הקעקוע שמעטר את גופכם ולפסוק כמה זמן הסרתו צפויה לארוך. תיתכן דחייה של 1-5 מפגשים מהמובטח. ככל שיש יותר צבעים בקעקוע והוא גדול יותר, הפרויקט הופך לסבוך יותר ולכן פחות אפשרי להתחייב על סילבוס מדויק, אך ניתן יהיה לתת הערכה טובה של מספר המפגשים שייקח ליישם את הסרתם של קעקועים אלו. ייקבעו עבורכם כמות המפגשים הראשונית, אליהם תידרשו להגיע על מנת ליישם את הסרתם של הקעקועים שעל גופכם.

גשו לתורות שנקבעו עבורכם בתאריכי היעד

בהגיעכם לתורות עבור טיפולי הסרת קעקועים אתם תקבלו משחה למריחה על העור להחלשת סף המרגש של פגיעת קרן הלייזר בו. לאחר שתימרחו תוכלו להיכנס לחדר הטיפולים ולהתחיל בהסרת הקעקועים. מכלול קרני הלייזר שישתתפו בהסרה ייקבעו על פי צבעי הקעקועים שלכם, כשכל קרן מכילה אורך גל שונה אשר אחראי על צבע מסוים בקעקוע. כאשר הצוות המטפל משקיע בקרן עם אורך גל מסוים, משמעות הדבר היא שאותו צבע בקעקוע הוא שמוחלש ולבסוף מוסר. מטיפול לטיפול, כל מכלול הצבעים שלכם ילך וידהה עד להסרה מלאה של הקעקוע שלכם.

הטיפול הנו חף מתופעות לוואי

זהו אחד מהטיפולים הבודדים בתחום הסרת קעקועים שאין בו תופעות לוואי. הלייזר אינה קרן מזיקה , לא מסרטנת ולא פוגעת במרקם תאי העור או הגוף הפנימיים. הלייזר היא טכנולוגיה 100% בטוחה לגוף האדם ולכן אין חשש מהתהוות תופעות לוואי כתוצאה משימוש בו. למעט עקצוצי כאב קלים במהלך המגע של הלייזר עם הקעקוע שלכם, אין כל תופעת לוואי שהוא צפוי לגרום לגוף שלכם.

הטיפול לא משאיר צלקות על מיקומי הקעקועים

טיפול הסרת קעקועים בשיטת Fotona qx max הוא אחד הבודדים שלא משאיר צלקות לאחר יישומו. בשונה מכך, ניתוחים משאירים צלקות ולאורך זמן. ניתוח הסרת קעקועים מותיר לכם את העור בצבע המקורי שלו ללא כך עקבות שבעבר היה עליו קעקוע. לכן, נשאי קעקועים רבים בוחרים בשיטה זו ככלי יישומי להסרת הקעקועים שלהם. בכך, הם מבטיחים ניקוי מלא של העור מקעקועים ללא צלקות תוך החזרתו למצבו המקורי של צבע-גוף.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »