חליפת חתן

חליפת חתן במראה מדויק – המדריך ללבוש אלגנטי לגבר

זהו מיתוס די ידוע שמראה הכלה ביום החתונה הוא שיחת היום. השיער, האיפור וכמובן השמלה יחד עם הלוק השלם היו עד כה שיחת היום ששמורה לכלות לבדן ולגבי גברים הנחת המוצא הייתה שחליפה היא עניין סטנדרטי וקבלת ההחלטות הסתכמה בשאלה הרת הגורל: עם או בלי עניבה. הזמנים השתנו ואיתן אופנת הגברים הפכה להיות תחום בפני עצמו והדבר כמובן לא פסח על עולם החתונות.

חנויות מעצבים לגברים – כפטריות אחרי הגשם

מהסיבה הזו ניתן לראות כיום יותר ויותר חנויות מעצבים עבור גברים שמתמחות בנושא של חליפת חתן. חנויות המעצבים הללו מציעות, ממש בדומה לסטודיו לכלות, את כל הלוק הסופי החל מחליפה, נעליים, אקססוריז ועוד. יותר ויותר חנויות מעצבים מזמינות גברים להתקשט ולהתאים הופעה מנצחת ביום הגדול, כמובן בלי לגנוב מהמראה של הכלה הנוצצת.

אם עד לא מזמן חשבנו על חליפת חתן כעל דבר משעמם שאין כל כך מה לחדש בו, כדאי לחשוב על זה מחדש. חליפה לחתן היא כיום עולם ומלואו וניתן ליצור לוק שונה לכל גבר בהתאם לנתוני הגוף, גובה, משקל וכמובן טעם אישי. האפשרויות הן רבות וכולן בתחום הסולידי והטעם הטוב, וכל מה שנותר לגבר הנבוך ולכלה שאיתו הוא לבחור את מה שנכון לו, כלומר לה.

מי מפחדת מקניות עם בן הזוג?

כל מי שזכתה בתענוג המפוקפק של קניית בגדים עם גברים יודעת עד כמה זה עלול להיות מאתגר. גבר ממוצע לא ממש יודע מהן ההעדפות העיצוביות שלו ובימים כתיקונם הוא לא עסוק בשאלות על צבע הג'קט או על גובה המכפלת. מהסיבה הזו, השלב הראשון בתהליך יצירת הלוק של החתן המיועד הוא התבוננות.

השראה זה רע???

השראה היא דבר נהדר ולפני שנכנסים לחנות המעצבים הראשונה ומתבלבלים מכל השפע, חשוב לעבור על קטלוגים ולראות מה האפשרויות. תנו לחתן שלכם לשבת קצת מול קטלוגים של מעצבים ואפשרו לו לשאוב השראה. זה ימקד אותו קצת לקראת החיפוש המפרך ויעזור לך להבין מה הוא בדיוק רוצה.

אחרי ששטפנו קצת את העיניים עם חליפת חתן על כל סוגיה, אפשר לבחור חנות או שתיים ולהתחיל לבדוק מה האפשרויות. כדאי להסביר מראש לחתן המיועד שזה בדיוק הזמן לפתוח את הראש, וכמובן את הארנק כדי לזכות בלוק המושלם. חשוב להגיע בגישה פתוחה לצבעוניות, בדים, מרקמים וסגנונות וכמובן לסמוך על מעצב הבית שהוא רוצה, בדיוק כמוך שתיראה לא פחות ממיליון דולר.

להיות או לא להיות?

סביר להניח שבחנות המעצבים נדרש לשאלות הרות גורל כמו איך להתאים צבע חולצה ונעליים לחליפת החתן. יש מי שיעדיפו מראה קלאסי של חולצה בהרה עם ג'קט כהה לעומת אחרים שירצו מראה נועז יותר וילכו על ג'קט צהוב ובולט שאותו יאזנו עם חולצה מעודנת לבנה.

בעולם הכאוטי שבו אנו חיים הכלל היחידי הוא שאין כללים. לכו עם הלב שלכם ומצאו חליפת חתן שתשקף בדיוק את חתן האירוע. והכי חשוב- תרגישו יפים, זה היום שלכם.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סמינריון בחינוך

סמינריון בחינוך? רעיונות

אם אתם צריכים לעשות סמינריון בחינוך, אולם אין לכם מושג מאיפה להתחיל, המאמר הבא בשבילכם. הרבה סטודנטים, כאשר הם מקבלים את הדרישה לכתוב סמינריון בחינוך,

קרא עוד »