נושא המאמר: הסלבריטיז הבאים גם מתרגלים טאי צ'י!

הרבה מאוד אנשים תוהים לעצמם מה זה צ'י קונג ואילו יתרונות הוא טומן בחובו.
בעולם שבו אנו חיים היום, כמעט בלתי אפשרי להישאר מנותק לכל מה שקורה מסביב. כמעט כל סלבריטיז שמכבד את עצמו מחזיק בחשבון אינסטגרם או פייסבוק שבו הוא דואג לעדכן את המעריצים שלו כמעט בכל דבר. אז בטח יצא לכם לראות לא מעט סלבריטיז מפורסמים שמתרגלים טאי צ'י, ויש לכך לא מעט סיבות! במאמר הבא נסקור עבורכם את כל הסיבות שבגינן רוב הסלבריטיז מתרגלים טאי צ'י באופן כמעט קבוע. כך תוכלו להבין כיצד זה גם יכול לסייע לכם.

מדוע סלבריטיז מתרגלים טאי צ'י?

שמי אמיר פרלמן ובמפגש שלי כחלק מלימודי וסדנאות הצ'י שאני מעביר, אני נחשף להרבה מאוד מן החיים שסלב רבים מתמודדים איתם ביום יום, אומנם העולם שבו חיים הסלבריטיז עשוי להיראות לכם נוצץ ושווה במיוחד, אך האם אתם יודעים עם כמה עומסים נפשיים הם צריכים להתמודד בכל יום? מהסיבה הזאת לא מעט סלבריטיז מוכרים מצאו את עצמם נכנסים להתקפי פאניקה או חרדה, דבר שקשה מאוד לצאת ממנו בטח כאשר שגרת החיים שלך כל כך לחוצה ומסוקרת. לכן בעזרת תרגילי טאי צ'י בכל בוקר ניתן לשחרר את כל האנרגיות השליליות, ובעצם להוריד את מפלס הלחץ ולהפחית את כמות הסטרס. כך ניתן לפתוח את הבוקר ברגל ימין.

לא מעט סלבריטיז צריכים לשמור על כושר גופני גבוה, בין אם מדובר על זמרים, אומנים מסוגים שונים או אפילו סתם סלבריטיז שרוצים לשמור על הגזרה. אימוני טאי צ'י הם השילוב המושלם בין ריפוי הנפש ובין שמירה על כושר גופני אידיאלי. לא מעט סלבריטיז מעדיפים להשאיר את אימוני הכושר הבנאליים מאחור, ולהתחיל להשקיע בתרגול של טאי צ'י שמביא תוצאות מרשימות בתוך זמן קצר.

סלבריטיז תמיד מחפשים קצת זמן לעצמם, הרי את מרבית הזמן הפנוי שלהם הם מקדישים לטובת הקריירה שלהם. לכן באמצעות אימוני טאי צ'י הם מפנים לעצמם קצת זמן להתרכז אך ורק בעצמם, זה יכול לתרום לא מעט לכל בן אדם – לא משנה באיזה מצב הוא נמצא. זוהי גם סיבה שכיחה מאוד לכך שלא מעט סלבריטיז מעדיפים לבצע תרגילי טאי צ'י באופן יומיומי, שזה לא דבר של מה בכך עם המשימות הרבות של כל סלבריטיז.

לבירור על סדנאות צ'י קונג בתל אביב לחצו >> צ'י קונג בתלאביב

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סמארט מגזין

סמארט מגזין

היום רוב האנשים כבר לא קוראים עיתונים או לא מקשיבים לחדשות ברדיו או בטלוויזיה, היות והאינטרנט מהווה פלטפורמה הרבה יותר נוחה והרבה יותר נגישה. כל

קרא עוד »