עיצוב חדר ילדים בצורה חכמה

עיצוב חדר ילדים בצורה חכמה

חדר הילדים הוא המקום שבו ילדים יכולים לא רק ללכת לישון בזמנים נדרשים, אלא גם לשחק ולארח חברים למשחק משותף עם מקום שהוא האזור הפרטי שלהם ככל שהם הולכים וגדלים. הנה כמה עיקרים שיסייעו ליצירה של חדר יעיל ונעים לכל אחד מן הילדים.

ארון בגדים עם דלתות הזזה

לא משנה עד כמה חדר הילדים הוא כזה אשר מציע מרחב נדיב, זה הכי עדיף לנקוט בפעולה חכמה שמראה כי שימוש בארון בגדים עם דלת הזזה יהיה הרבה יותר אפקטיבי בכל מצב ובכל חלל שבו אותו מציבים. מדוע? כי פעמים מספר מעצבים מחדש חדר קיים, ואפילו מוסיפים אליו רהיטים ואח נוסף עם מיטה נוספת, וכאשר יש ארון שנפתח  בצורה של הזזה נמצאים בחלל שאינו מוגבל מהבחנה של שימוש נוח ובלתי מגביל. המבחר של הארונות הוא גדול נכון להיום, וכך גם טווח המחירים עבור ארונות מעוצבים ואיכותיים לחדר הילדים.

עיצוב שקל לשנות עם הזמן

מה עוד צריכים לדעת כאשר רוצים ליצור עיצוב של חדר ילדים נוח ומזמין? כי הריהוט אשר נבחר הוא כזה אשר יכול להיות עם סגנון שמתאים לילדים, אך אותו רצוי שלא לבחור עם סגנון שהוא יתר על המידה ילדותי. מדוע? כי סגנון כזה לא יהיה אפקטיבי להרבה שנים, וגם יהיה פחות נוח להעברה לילדה אחרי שנבחר בסגנון  ספציפי עבור בנים. רהיט בעיצוב ילדותי אבל ניטרלי יהיה כזה שבו ניתן לשנות אלמנטים מתחלפים, כמו ידיות, ובכך לסגנן מחדש לכל אחד מהשנים והילדים.

רהיטים חזקים עבור ילדים

בסופו של דבר רהיטים לחדר ילדים צריכים להיות כאלה שאר מותאמים עבור שימוש של ילדים. מה זה אומר בפועל? כי הצביעה צריכה להיות עם צבעים שאינם רעילים בכל אחד מן הרהיטים הנבחרים, וכן בייצור איכותי שמעניק זמן שימוש לכמה וכמה שנים מבלי דבר זה יהיה בולט עם צבע חלק שנותר בצורה עמידה למשך שנים. הרהיטים עצמם חייבים להיות חזקים, שכן ילדים נוטים לשחק בצורה לא עדינה, ורהיט עדין פשוט לא יחזיק מעמד ואותו יעלה צורך להחליף באופן תדיר.

אולי יעניין אותך גם רהיטי נוער מעוצבים

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם