צימרים בצפון

5 צימרים בצפון שמקבלים באהבה בעלי חיים

אין דבר יותר מהנה מאשר לצאת כל המשפחה או רק ההורים לחופשה בצימר מפנק בצפון. אך יש דבר אחד שיכול להעיב על חופשה כזאת וזו השאלה מה נעשה במקרה שיש לנו בעל חיים. האם נשאיר אותו בבית? האם החופשה יכולה להיות מושלמת גם בלעדיו? ברוב המקרים התשובה לכך תהיה שלילית וספק אם נוכל ליהנות כאשר הכלב או החתול שלנו נשארים מאחור. לכן חשבנו כי יהיה זה נכון להביא בפניכם 5 צימרים בצפון שמקבלים באהבה בעלי חיים ואשר יבטיחו כי הבילוי שלכם יהיה מושלם יחד עם בעל החיים שלכם.

  • פינה בלב – ראש פינה

ראש פינה היא בין המקומות היפים ביותר בארץ ואפשר לומר כי פינה בלב היא בין הצימרים הטובים ביותר בארץ. בצימר תוכלו ליהנות מחדרים מרווחים מעוצבים בטוב טעם ולא רק זאת אלא גם מאירוח מזמין ביותר לבעלי החיים שלכם.

  • ולדמנס – כפר ורדים

הנוף מכפר ורדים הוא עוצר נשימה ויכול להתחרות עם זה של פרובנס או טוסקנה. העובדה כי יש שם צימר אשר מארח בעלי חיים היא בונוס אדיר מה עוד שכל מי שהיה בולדמנס יגיד לכם כי זה אחד הצימרים היפים ביותר שהוא היה בהם.

  • פרונסין – עין יעקב

לא צריכים להרחיק עד הגליל העליון בשביל צימר יפה ואפשר למצוא צימרים מדהימים גם בגליל המערבי. פרונסין הוא צימר בגליל המערבי כזה אשר לא רק מסכים לקבל בעלי חיים אלא גם מאפשר לכם ליהנות מצימר ברמה הגבוהה ביותר שיש.

  • אחוזת לאטה – גורן

אחוזת לאטה היא אחוזה לכל דבר ועניין והיא אחד הצימרים המושקעים ביותר לא רק בצפון אלא בכלל בישראל ויש שיגידו בין הצימרים היפים ביותר בעולם. אפשר להכניס לאחוזה בעלי חיים וזה בונוס גדול לכל מי שהוא בעלים של כלב או חתול.

  • רומנטיקה בגליל – אביבים

גם זוגות רוצים ליהנות מצימר מפנק ועדיין להביא את הכלב או החתול שלהם וכאן בדיוק נכנס לתמונה רומנטיקה בגליל אשר לדעת רבים הוא אחד הצימרים המומלצים ביותר בצפון.

 

קראו גם על: צימרים יוקרתיים עם בריכה פרטית

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם