מוצרי פרסום

תמיד כיף לקבל הפתעות – 7 מוצרי פרסום משתלמים לתת לקוחות שלך

רוצים לראות את הלקוחות שלכם עם חיוך פרוס על פניהם כאשר הם מקבלים מכם מוצרי פרסום ייחודיים? בכדי שבאמת כך יהיה הדבר, יהיה כדאי לכם להעניק מחשבה נוספת למוצרים שאתם בוחרים לקנות ולהביא בחשבון את הרעיונות שנחשוף לאורך המאמר. אנו בטוחים שהם עוד עשויים למצוא חן בעיניכם ובעיני הלקוחות שלכם.

  1. צידנית אישית – מדובר בצידנית שניתן להכניס בה כמות מצומצמת של מזון ושתיה, כך שאם הלקוחות שלכם ירצו לטייל במהלך החגים, הם יוכלו לעשות זאת בנוחות מרבית.
  2. מטריה הפוכה – מדובר בפטנט מדהים, לפיו ניתן להפוך את המטרה משני הכיוונים, והרי שזה הופך אותה להרבה יותר מרשימה ונוחה לשימוש. זה עשוי להיות שימושי במיוחד בעונת החורף.
  3. ספל תרמי – בתוך הספל התרמי ניתן לאחסן תה או קפה ולשמור על החום שלו לאורך זמן. זוהי בוודאי מתנה לא רעה בכלל שאתם עשויים להעניק ללקוחות שלכם. אנו בטוחים שהם יאהבו אותה.
  4. מיני רמקול נייד – מתנה שנחשבת לקטנה, זולה יחסית וכזו שמביאה לידי ביטוי חשיבה מחוץ לקופסה. הלקוחות שלכם ללא ספק ישמחו לקבל רמקול נייד איכותי שיוכלו לשאת עמם לכל מקום.
  5. כדור לחץ – אתם יכולים למסור ללקוחות כדור לחץ מעוצב עם לוגו החברה. זוהי בוודאי גם כן משהו שהם ישמחו לקבל.
  6. עמדת טעינה מפוצלת – בכדי שהלקוחות שלכם יוכלו לטעון את כל המכשירים שלהם בקלות ובנוחות, הם יוכלו לעשות שימוש בעמדת טעינה שאליה ניתן לחבר את כל המכשירים בבת אחת. זה ללא ספק יעשה לכם סדר.
  7. אוזניות בלוטוס – נחשב לאפשרות קלאסית, והרי שאם אתם רוצים להשקיע במתנה מעולה ללקוחות שלכם, אז הרי שהם יוכלו לקבל אוזניות בלוטוס איכותיות.

יש לא מעט מוצרי פרסום שאתם יכולים למצוא באתר http://www.gsb.co.il/ ולקנות ללקוחות, והרי שאתם רק צריכים להחליט עם מה אתם רוצים להפתיע אותה. תנסו לחשוב היטב על מה שאתם בוחרים לקנות ולוודא שבסופו של דבר אתם לא מתפשרים על מה שאתם בוחרים לקנות להם.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם