אריק קפלן

אריק קפלן – דוגמא למופת של יושב ראש

הרבה פעמים, אנשים שמתעניינים בספורט מוצאים את עצמם במצב מאוד לא נעים כאשר הם רואים כיצד ארגונים מסוימים פועלים. הכוונה לאיגודים והתאחדויות מסוימות. לא פעם התנהלות היושב ראש באותם ארגונים, איננה תואמת בהכרח את הצרכים של הספורטאים, מאמנים או קהל באותו ענף ספורט.

אך יש מקרים אחרים, מקרים בהם איגוד והתאחדויות פועלים בצורה יוצאת מן הכלל, בין היתר בזכות העבודה של העומד בראש. כך לדוגמא התאחדות ענפי הספורט הלא אולימפיים, קרי ארגון אילת הישראלי שבראשו עומד אריק קפלן.

אריק משמש כראש הארגון משנת 2012, בעברו הוא בחיל מודיעין, סיים תואר שני בהצטיינות במדעי המדינה עם התמחות במדיניות ציבורית וכן יש לו תעודת הוראה. הואט כיהן במספר רב של תפקידים שקשורים לענפי הספורט, כולל במשרד החינוך, התרבות והספורט וכן במשרד רה"מ, כמו כן הוא עבד במספר ארגונים נוספים, כולל בתנועה ליהדות מתקדמת לישראל.

את תפקידו בארגון אילת הוא החל לפני מספר שנים, ובשנת 2012 הוא הפך להיות הנשיא של הארגון. מאז, הוא דאג להכפיל את מספר האיגודים שחברים בארגון, הכפיל את כמות החברים והספורטאים בו, דאג לקרן מלגות לספורטאים מצטיינים ודור המשך, דאג לסיוע מקצועי עבור הארגונים, וכן הצליח למצב את הארגון בקרב מועצת ההימורים וגורמים אחרים.

צריך לזכור, בעוד שארגונים אחרים זוכים לתמיכה מעצם היותם ארגונים אולימפיים, כאלה שהמדינה יכולה ורוצה לעודד ולעזור להם מתוך כוונה להביא מדליה אולימפית, אזי שארגון אילת נמצא במצב שונה, שכן, מדובר בארגון שמייצג ענפים לא אולימפיים, יתרה מזו, מעת לעת הועד האולימפי העולמי דואג לקחת מקצועות ולהפוך אותם לאולימפיים, מה שאומר שהארגון אמור לאבד חברים וספורטאים.

עם זאת, ארגון אילת רק גדל בתקופתו של אריק קפלן, הוא הפך להיות משמעותי יותר, הוא מכיל הרבה יותר חברים וכן הוא הפך להיות בעל נוכחות הרבה יותר משמעותית וגדולה בקרב גורמים שונים, כולל מועצת ההימורים שאחראית על חלוקת התקציבים לענפים השונים. אין ספק שזה מוכיח על מיצובו של הארגון בתקופתו של אריק קפלן.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תחביב

בעולם המודרני רבים מאיתנו חווים תקופות עמוסות ולעתים חלקנו מרגישים ממש במירוץ. יש לנו שגרת יום שכוללת עבודה, טיפול בבית, סידורים, טיפול בדברים חשובים. לחלק

קרא עוד »

מאגר תמונות

העולם הופך ליותר ויותר דיגיטלי. ישנן דרכים רבות שבהן אנו יכולים להשתמש בתמונות כדי להעביר את הרעיונות, המוצרים והשירותים שלנו. אחד הפופולריים ביותר הוא מאגרי

קרא עוד »