עיגולים השחורים מסביב לעיניים

שוברים את המיתוסים על העיגולים השחורים מסביב לעיניים

יהיו אלו שיגידו כי העיניים הן הפתח לנשמה, וכי העיניינים מדברות מבלי לדבר כלל. ואכן, מדובר על איבר מרכזי בפנים, שיכול מצד אחד להיות קורן וחיוני, ומצד שני לייצר נראות עייפה, מוזנחת ומודאגת. אם בעבר היה צריך להשלים עם העיגולים השחורים שמסביב לעיניים, הרי שכיום ניתן להעלים אותם באמצעות טכניקות מתקדמות ויעילות.

מילוי קמטים מתחת לעיניים נחשב כיום לשיטה המובילה ביותר, כאשר הדרך המומלצת ביותר היא לעשות זאת באמצעות חומרי מילוי זמניים בלבד. אזור העיניים הוא אזור רגיש מאד, המאופיין בשכבת עור דקיקה. לצד המטרה לייצר תוצאות משביעות רצון (כמו כאן), ד"ר דייויד צבר שם למטרה גם הליך בטיחותי ובריא.

אחת ולתמיד, הכירו גם אתם את המיתוסים השכיחים ביותר באשר לעיגולים השחורים מסביב לעיניים.

עיגולים שחורים מופיעים רק אצל נשים מבוגרות

לא נכון. נהוג לייחס את העיגולים השחורים שמסביב לעיניים ואת הצורך לבצע מילוי קמטים מתחת לעיניים, רק אצל נשים מבוגרות. קצב ההתבגרות אמנם אינו מסייע והוא בהחלט משפיע על הופעת הכתמים, אך חשוב לדעת כי נשים צעירות אינן חסינות מהופעת הכתמים. אותם "עיגולים שחורים" יכולים להופיע כבר בשנות ה-20, כאשר הסבירות להופעתם עולה עם קצב ההתבגרות. ניתן ליהנות מהליך של מילוי הקמטים כבר בגיל צעיר – אין כל סיבה לחכות לגיל מתקדם.

טיפול בעיגולים שחורים מחייב הרדמה מלאה

לא נכון. אמנם ישנם טיפולים אסתטיים המחייבים את המטופלת להתאשפז ולעבור הרדמה מלאה, אך לא עם ד"ר צבר (בקרו באתרו https://dr-david.co.il). מילוי הקמטים מתבצע במרפאה ללא כל צורך באשפוז, וללא כל צורך בימי החלמה ממושכים. מיד לאחר מילוי הקמטים ניתן לחזור לשגרת פעילות מלאה ורגילה. מילוי הקמטים מבוסס על טכניקה המוכרת בשם מיקרו-קאנולה. הרופא משתמש בצינורית קטנה מאד, באמצעותה ניתן להחדיר את חומר המילוי אל האזור הרצוי.

לא כדאי לעבור את ההליך כי הוא מאד כואב

לא נכון. אם יש משהו המונע מנשים לעבור הליכים אסתטיים שונים הוא החשש מהכאב. במקרה זה, ניתן לשלול כל חשש! מילוי הקמטים מתחת לעיניים לא כואב, ואם לא די בכך – גם מדובר בהליך מאד קצר. התוצאות לא מאחרות להגיע, וכבר עם סיום ההזרקות, רגע לפני היציאה מהמרפאה, יהיה ניתן להבחין בפערים שלפני ההזרקה ואחרי ההזרקה.

אם לא נולדים עם כתמים כהים הם לעולם לא יופיעו

לא נכון. חשוב להבין כי לא ניתן לשלול מקרים המבוססים על תופעה מולדת, אך אין זה אומר שרק מבנה מולד מייצר את הכתמים השחורים מסביב לעיניים. ישנם מקרים בהם ניתן לראות נשים שכבר מגיל קטן מאד סבלו מאותם עיגולים שחורים מסביב לעיניים, אך גם נשים שבגילאים מתקדמים הבחינו בתופעה. לרוב, מדובר על הליך טבעי-הדרגתי המתרחש אצל כל אישה. אותם כתמים מופיעים לאחר ששכבת השומן החיונית הופכת פחות נוכחת ומשמעותית באזור – וכך ניכרים להם הכתמים.

תרופות סבתא הן היעילות ביותר להעלמת הכתמים

לא נכון. השוק מוצף בתכשירים של שלל מותגים גדולים, זאת לצד עצות רבות על תרופות סבתא המבטיחות להעלים את הכתמים המטרידים. בפועל, מדובר לרוב על טיפולים הדורשים השקעה לטווח הארוך, תוך שלעתים האפקט שנוצר הוא מזערי בהשוואה לציפייה ליהנות מאפס כתמים.

בכדי להעלים את הכתמים ולזרוק אותם אל "החור השחור", יש לעבור הליך של מילוי קמטים מתחת לעיניים. כאמור, מדובר על הליך פשוט, קצר ושאינו מכאיב – כך שכל שנותר לך הוא להחליט כי גם את רוצה לחדש את מראה הפנים באמצעות השקעה באזור העיניים.

קראי גם : 7 טיפים לשדרוג הלוק כשאת הולכת לעבודה

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בני ינאי

בני ינאי

בני ינאי נחשב לאחת הדמויות המוכרות והידועות ביותר בארץ. מדובר על אלוף משנה במילואים, בן 46, בעל עבר צבאי מרשים במיוחד. הוא שירת בתור מפקד

קרא עוד »