בדקו את המרזבים

לפני שהחורף מגיע, בדקו את המרזבים

החורף הישראלי הוא לא חורף קל. גם בחורפים השחונים יש את הימים הגשומים אשר בהם נשפך עלינו שפע גדול משמים והמים הזורמים חייבים למצוא מוצא.

זו הסיבה כי כל בניין וכל מבנה זקוק לתשתית שתסייע בניקוז של המים. זה כולל מרזבים, בורות שיקלטו את מי הגשמים ותעלות מתאימות שיסייעו כולם למנוע הצפות, קראו בהרחבה באתר http://s-israel.co.il.

איך תבדקו את המרזבים?

אז האמת היא שברבים מהמבנים בישראל, לא עולים על הבעיות במרזבים עד שמגיע הגשם הראשון והמרזב הסתום לא מצליח לנקז את המים שהצטברו על הגג.

בשלב הזה כבר לא תמיד פשוט כל כך לתקן את המרזבים ולא פעם מדובר במשימה שכבר תדרוש מאמצים מיוחדים. במיוחד אם כבר נגרמו נזקים למבנה בעקבות המים העומדים שלא התנקזו אל מחוץ למבנה.

זו הסיבה שקיימת המלצה לקראת בוא החורף עוד לפני הופעתו לש הגשם הראשון, לבצע בדיקה יסודית של המרזבים על מנת לוודא כי אלו נמצאים במצב תקין.

נעזרים באנשי מקצוע

על מנת לבצע בדיקה או תיקון מרזבים חיצוניים יש לפנות אל אנשי מקצוע אשר מכירים היטב את התחום. הטיפול במרזבים היא לא תמיד כל כך פשוטה וישנם מקרים אעשר בהם יש צורך בציוד מיוחד לצורך כך. במיוחד כאשר עולה צורך בתיקונים או התקנה מחודשת של מערכת הניקוז. מתי למשל יהפוך הדבר לאתגר של ממש?

כאשר מדובר במרזבים של מבנה רב קומות. או אז, לא יהיה פשוט כל כך להגיע אל הנוקדה המבוקשת על מנת לחבר את המרזב ולהתקין את התשית האיכות של הניקוז. במקרים מן הסוג הזה יהיה צורך לטפס בתנאים לא תנאים על מנת להגיע אל התוצאה המבוקשת.

נעזרים בציוד סנפלינג

כאן נכנס לתמונה ציוד הסנפלינג.

בעזרת ציוד הסנפלינג ניתן להגיע כיום אל כל נקודה מבוקשת בכל בניין גבוה שהוא.

הציוד של הסנפלינג הינו ציוד בטוח על פי רוב, כמובן אם פונים אל חברה איכותית ואמינה. בעזרת הציוד ניתן להגיע אל כל נקודה בכל חלק שהוא במבנה ולבצע את האיטום בצורה הכי טובה והכי איכותית.

קראו על עבודה בגובה

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »