משחקים גדולים לבית ספר - מה נפגוש על המרצפות?

משחקים גדולים לבית ספר – מה נפגוש על המרצפות?

אין כי המדינה שלנו תלויה במידה עצומה בחינוך הילדים שלנו. כל אזרח בישראל צריך לשאול את עצמו כל הזמן איך אנו מבטיחים כי נחנך את ילדנו בצורה הטובה ביותר ואיך אנו נלמד אותם על החיים ועל העולם כמו שצריך ונראה להם את הערכים שלאורם הם צריכים לחיות. על רקע זה אנו חייבים לציין כי כי מורה צריך לחשוב על השיעורים שהוא מעביר לילדים שלנו, אך כל מנהל בית ספר צריך לראות את התמונה הכללית ולא רק את רמת המיקרו בבית הספר. על כן אתם צריכים להבין שיש גם משמעות לפעילות מחוץ לכיתות. כך משחקים גדולים לבית ספר יכולים ללמד את הילדים שלנו המון ויכולים להקנות להם ערכים שלא נקבל בשום מקום אחר וזהו משהו שכדאי לכם לתת עליו את הדעת אם אתם רוצים לפעול בצורה חכמה וטובה.

מהו הדבר הכי חשוב בפעילות משחקית לבית הספר?

אם כן משחקים הם גם דבר מאוד מהנה אך הם גם דבר אשר הילדים יכולים ללמוד ממנו המון כמו למשל חברות, תמיכה, סבלנות, חשיבה מחוץ לקופסא, התמדה, התגברות על קשיים, התמודדות עם כישלון ועוד. אך בכדי שכך אכן יקרה המשחקים חייבים להיות משוחקים בצורה הטובה ביותר שיש. על רקע זה אנו חייבים לציין כי הדבר הכי חשוב בפעילות משחקית לבית הספר / פעילות ODT הוא הנושא של החברה שמעבירה את המשחקים. ככל שהחברה הזאת תהיה יותר טובה כך הילדים ייהנו יותר ויפיקו יותר מן היום המיוחד הזה ועל כן כל מנהל או כל אחראי בבית הספר על הפעילות הזאת צריך לעשות הכול בכדי לבחור את החברה הטובה ביותר.

אל תבחרו חברה מבלי לראות אותה לפני כן בלייב

אתם צריכים להבין שכאשר אתם באים לבחור את החברה בשום פנים ואופן אסור לכם לבחור חברה מבלי לראות אותה קודם כל בפעילות אחרת שהיא מעבירה בנושא דומה לנושא שבו אתם מעוניינים. ברגע שתעשו זאת תוכלו להיות בטוחים כי החברה תשרת אתכם בצורה הטובה ביותר ותוכלו להיות הרבה יותר רגועים.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »