מיתוג חללים

היתרונות של מיתוג חללים

משרדי חברה יכולים לספר רבות על אופי והאווירה השוררת בחלל זה, בדיוק כמו הבית של כל אחד מאתנו. בית הוא כמו מקום מפלט, אליו אנו חוזרים בכל סוף יום כדי לנוח, לישון ולבלות עם המשפחה האהובה. כמו שלכל בית יש סיפור משל עצמו – כך בדיוק עם כל משרד. לשם כך כ"כ חשוב לדאוג למיתוג חללים מקצועי.

כאשר אנו נכנסים לתוך משרד, אם מדובר בחלל גדול או חלל קטן, הרושם הראשוני הוא הקובע מבחינתנו. אם המשרד מעוצב באופן עדין ויפה, בצבעים עדינים ורגועים, זה משרה עלינו תחושת רוגע. אנו מרגישים שניתן לסמוך על החברה עוד לפני שדיברנו עם מישהו מטעם החברה.

בדיוק בשביל התחושה הזו מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים בנוגע לנראות משרדי החברה שלכם ולצורך מיתוג חללים. אנשי המקצוע יוכלו לסייע לכם בעיצוב המשרדים ובמיתוג חללי המשרד בהתאם לאווירה ואופי החברה. כדי להשרות את הביטחון והרוגע על לקוחות קיימים וחדשים, בחרו למתג את חללי המשרד באפשרויות מיוחדות ומעניינות.

אפשרויות למיתוג חללים

  • ציטוטים מיוחדים – בחרו לשלב ציטוטים מיוחדים ויפים המשקפים את האני מאמין של העסק שלכם. אנשים מתחברים מאוד לציטוטים שונים, מכיוון שהם מייצגים אמירה חזקה ועוצמתית. לדוגמה, אם מדובר בחברה של שיווק ופרסום תוכלו לשים את הציטוט של אלברט איינשטיין "הסימן האמתי לחוכמה הוא לא ידע אלא דמיון". ציטוט זה יכול לשקף במספר מילים את השקפת העולם של העסק.

 

  • עיצובים מרהיבים – מומלץ למתג את החלל עם מגוון עיצובים יפים ובולטים, כמו תמונות בסגנון תלת מימד. תמונות כאלו מושכות מיד את העין ויוצרות עניין, כי תמונות מסוג זה נראות כאילו הן מתעוררות לחיים וכמו יוצאות מתוך התמונה.
  • צבעים – הודות לקשת רחבה של צבעים יפים, ניתן לבחור צבעים מיוחדים ובולטים שימתגו את החלל בצורה הטובה ביותר. ישנם מחקרים המעידים על צבעים והשפעתם על המוח, וכך על נפש האדם. לדוגמה, הצבע הכחול מקושר ליצירתיות וחשיבה, הצבע הירוק מרגיע ויוצר טבעיות וכו'. התאימו את הצבעים שימתגו את החלל בהתאם לאופי החברה.

עיצוב קירות

מיתוג חללים מתבצע בעיקר על גבי קירות החלל. במקום להסתפק בקירות ריקים ובנאליים, תוכלו לעצב ולמתג את החברה עם שלל אפשרויות מיתוג יפות, מיוחדות ומושכות את העין.

בואו למתג את החברה שלכם עם דה בסט, ותתחילו לראות תוצאות מידיות.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם