קבליר קינג צ'ארלס

גזע הספנייל הקאבלייר קינג צ'ארלס הוא אחד הגזעים העתיקים ביותר בבריטניה וגדל במקור לציד ארנבות. זה היה בחירה פופולרית לכלבי ציד ושימשה לשמירה ולציד מאז ימי הביניים. הגזע ידוע כיום ככלב אינטליגנטי, עדין ומלא חיבה, שניתן לאלף אותו לבצע משימות רבות ושונות.

מאיפה הגיע השם והגזע עצמו

קבליר קינג צ'ארלס היווה מקור השראה עבור אמנים וסופרים רבים. זה היה נושא לציורים, שירים, סיפורים ושירים רבים. השם בא מהסוס של צ'רלס השני שנקרא "קאבלייר".

הקאבלייר קינג צ'ארלס ספנייל הוא גזע כלבים פופולרי מאוד. הוא גודל לראשונה באנגליה בתחילת המאה ה-18 כדי לשמש ככלבי ציד. בתחילת המאה ה-20, הוא נודע כחיית מחמד והוחזק גם על ידי משפחות עשירות. הגזע ידוע באינטליגנציה ובנאמנות שלו, מה שהופך אותו למושלם לחברות.

הקאבלייר קינג צ'ארלס ספנייל הוא גזע של כלבים שגודלו במשך דורות כדי להיות כלב עבודה. הוא גדל עם אינטליגנציה ופרואקטיביות, אבל גם עם רצון עז לרצות את אדונו.

הספנייל הקאבלייר קינג צ'ארלס הוא אחד הגזעים הפופולריים ביותר כשמדובר על גורי כלבים למכירה בבריטניה ובאירלנד. הוא גדל במשך מאות שנים כדי להיות כלב עבודה – משמש ככלב שמירה רשמי עבור משפחת המלוכה או כחיית מחמד נלווית. הגזע שימש לציד שועלים, גיריות, ארנבות ואפילו דובים. אבל היום הם משמשים בעיקר כחיות מחמד או כלבי ראווה מכיוון שהם ידידותיים כלפי אנשים וניתן לאמן אותם בקלות לבצע פקודות כשהזנב שלהם מכשכש במרץ בזמן עם צלילי דיבור אנושיים.

לסיכום:

הספנייל הקאבלייר קינג צ'ארלס הוא גזע כלבים שמקורו באנגליה. זה גדל במקור לצוד גיריות. הגזע ידוע באינטליגנציה, בנאמנותו ובטבעו העדין.

ספנייל קאבלייר קינג צ'ארלס הוא כלב קטן ולבן בעל פרווה משיי ארוכה, זנב מסולסל ואוזניים שמוטות. הספנייל הקאבלייר קינג צ'ארלס הוא הגזע הפופולרי ביותר בבריטניה ובארצות הברית, וגם אצלנו בישראל!

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תחביב

בעולם המודרני רבים מאיתנו חווים תקופות עמוסות ולעתים חלקנו מרגישים ממש במירוץ. יש לנו שגרת יום שכוללת עבודה, טיפול בבית, סידורים, טיפול בדברים חשובים. לחלק

קרא עוד »

מאגר תמונות

העולם הופך ליותר ויותר דיגיטלי. ישנן דרכים רבות שבהן אנו יכולים להשתמש בתמונות כדי להעביר את הרעיונות, המוצרים והשירותים שלנו. אחד הפופולריים ביותר הוא מאגרי

קרא עוד »