שמיכה לתינוק

מה כדאי לדעת כשבוחרים שמיכה לתינוק

רשימת הקניות לקראת הולדת תינוק נראית בתור כזו שאינה נגמרת לעולם, והיא באמת מצריכה הרבה מאוד פריטים שחלקם הכרחיים וחלקם האחר הוא בהחלט מותרות שעליהם הורים מוותרים בילד השני. חלק מכל אלה כולל גם כלי מיטה כמו מצעים פלמינגו שאותם מתאימים לפי מיטת תינוק או עריסה, וכאשר מדובר בשמיכת התינוק עצמה, זה כדאי מאוד לוודא כמה דברים עיקריים לפני שאותה בשמחה רבה לתינוק הקטן רוכשים. מה כבר יש לבדוק עבור רכישה שנראית הכי פשוטה – עבור מיטה של תינוק? עברו על פני הדברים הבאים.

החומר ממנו עשויה השמיכה

תינוק הוא דבר מאוד עדין עם גוף אשר מושפע בקלות מכל מה שנמצא בסביבה שלו, בייחוד מכל מה שנמצא הישר עליו, כמו שמיכה. לכן, שמיכה של תינוק חייבת להיות כזאת אשר עשויה ממוצרים טבעיים, וכאשר רוצים לבצע רכישה של שמיכה עבור תינוק קטן זה חשוב לוודא כי היא עשויה מכותנה במאת האחוזים. באופן הזה לא נוצרים גירויים לעור של התינוק, והעור "נושם" באופן בריא.

הגודל והעובי של השמיכה

זה מאוד חשוב לשים לב אל הגודל של השמיכה. במידה ומבקשים מהמוכר שמיכה המיועדת למיטת תינוק, יש לשים את הדגש על כך שמקבלים שמיכה במיטה קטנה ולא שמיכה עבה מידי שיכולה להיות כבדה מידי עבור גוף תינוק קטנטן (הקליקו למידע נוסף). שמיכה במידות קטנות תכסה את הגוף בצורה נעימה ונוחה, ולא תהיה כזו שיכולה לכסות את כולו בצורה מסוכנת ולחמם אותו יתר על המידה. בדקו שהבד מתאים אל העונה שבה כרגע נמצאים, כדי שלתינוק יהיה נעים, עם שמיכות שקיימות לכל עונה במזג האוויר הישראלי.

העיצוב של השמיכה

בסופו של דבר רוצים שמיכה שתתאים לבן או לבת ואולי גם לעיצוב נבחר שאותו מעדיפים עבור חדר התינוקות שאותו מעצבים. יש מלאי מאוד נרחב של שמיכות עבור תינוקות וכאלה שנמצאות בסט שלם עבור כלי מיטה לתינוקות בנות ובנים. מה שנותר הוא רק לבחור לפי הפרמטרים הנוספים ולוודא כי העיצוב הולם וכי הבד הוא כותנה איכותית והשמיכה היא נעימה לשינה עם התאמה לעונה שבה נמצאים.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קניון מודיעין

קניון מודיעין

מודיעין נחשבת לאחת הערים שגדלות ומתפתחות בקצב מהיר במיוחד. למרות שהעיר הוקמה רק לפני כעשרים שנים, ניתן היום לראות בעיר כמות נאה של מסעדות, בתי

קרא עוד »