שקיות ואקום מחורצות

שימושים נפוצים לשקיות ואקום מחורצות

אמצעי הבישול כיום מגוונים ורבים, ניתן לבשל ולהפיק תוצרים שונים תוך גיוון בכלי הבישול. אחד האמצעים החדשניים נקרא בשם שקיות ואקום מחורצות!

מדובר על שקיות שסוגרות את המוצרים המתבשלים באמצעות ואקום ומאפשרות את הבישול הרצוי באופן מושלם, זאת הודות לחריצים שמאפשרים מצד אחד כניסה של חום ומצד שני מונעים תנועה של נוזלים. כך ניתן להפיק בעזרת השקיות המחורצות תבשילים מעולים.

שימוש במכונת ואקום

כדי לסגור את השקיות המחורצות יש להיעזר במכונת ואקום. במטבחים תעשייתיים משתמשים במכונות ואקום תעשייתיות שמאפשרות שליטה על שקיות בממדים שונים, ואילו במטבח הביתי ניתן להיעזר במכונת ואקום ביתית, כזו שהממדים שלה קטנים יותר והיא מתאימה להיקפי השימוש שמאפיינים בית.

בכל מקרה חשוב לזכור כי גם את השקיות עצמן יש להתאים לפי גודל מכונת הואקום, זאת על מנת לאפשר למכונה לסגור את השקיות ולאפשר את תהליך האפייה בתוך השקיות.

תקנים והתאמה לאופי השימוש

היות ומדובר בשקיות שמשמשות אותנו מול מזון ותהליכי חימום משמעותיים חשוב מאוד לבחור בקפידה את השקיות. זאת על מנת להבטיח כי השקיות עמידות מול הטמפרטורות מולם אנו חושפים אותם, וכי לא נוצרים תהליכים כימיים שעלולים להפריש חומרים לא רצויים על האוכל שלנו אותו אנו עומדים לאכול. בנוסף יש לוודא כי השקיות הנבחרות הינן איכותיות ועמידות, ומסוגלות לעמוד בכל תפקיד שנטיל עליהם במהלך השימוש במטבח הביתי או התעשייתי. 

באופן כללי שקיות מחורצות עשויות לענות על הצורך ולשמש אותנו במגוון שימושים על מנת לשפר את התפקוד שלנו במטבח, ולהקל מעלינו בתהליכי הכנת מזון. שקיות מחורצות איכותיות עשויות להביא לנו תועלת מרובה, לשפר את התוצרים שלנו במטבח ולאפשר לנו לנהל את הבישול והצלייה שלנו באופן יעיל ונוח.

> קראו גם על מנגל פחמים לקמפינג!

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תחביב

בעולם המודרני רבים מאיתנו חווים תקופות עמוסות ולעתים חלקנו מרגישים ממש במירוץ. יש לנו שגרת יום שכוללת עבודה, טיפול בבית, סידורים, טיפול בדברים חשובים. לחלק

קרא עוד »

מאגר תמונות

העולם הופך ליותר ויותר דיגיטלי. ישנן דרכים רבות שבהן אנו יכולים להשתמש בתמונות כדי להעביר את הרעיונות, המוצרים והשירותים שלנו. אחד הפופולריים ביותר הוא מאגרי

קרא עוד »