מניעת הריון - איך לעשות את זה בלי להזיק לגוף

מניעת הריון – איך לעשות את זה בלי להזיק לגוף

 

כדי לא להזיק לגוף ועם זאת למנוע את האופציה של כניסה להריון באופן לא מתוכנן, קיים יתרון גדול לשיטת SAFEvcf ולהתקנת התקן תוך רחמי שהוא אינו הורמונלי.

התקן תוך רחמי ללא הורמונים

התקן תוך רחמי הוא פתרון מצוין, אשר נשאר ברחם כמה שנים בהתאם לסוג ההתקן. אם האישה מעוניינת להוציא אותו לפני תום התקופה, לצורך כניסה להריון, או מכל סיבה אחרת הדבר אפשרי. מכיוון שמדובר בהתקן שאינו כולל השפעה הורמונלית, אין לו תופעות לוואי והוא לא גורם לשינויים כלשהם.

שיטת vcf

השיטה החדשנית, דף למניעת הריון VCF, היא של דפים שמניחים בווגינה והם נמסים תוך פרק זמן קצר. החומר שמשתחרר בתוך הווגינה בשל השימוש בדפים הללו קוטל את כל תאי הזרע. לכן הביצית אינה מופרית כיוון שכל תאי הזרע כבר אינם פעילים.

זוהי שיטה קלה, נוחה ובטוחה למניעת הריון ואינה מצריכה היערכות מוקדמת. מניחים את הדפים במקומם ומיד לאחר מכן אפשר לקיים יחסי מין ללא כל תחושה שונה עקב חומר זה, אף אחד מבין בני הזוג לא חש בו.

בני הזוג שומרים על ניקיון ואסתטיקה, מכיוון שהחומר מתמוסס מיד הוא אינו מלכלך את הביגוד או את המצעים וזו סיבה נוספת שמובילה אותו לאחד מאמצעי המניעה הטובים בעולם.

היתרון הגדול של אופציה זו הוא בכך שאין בחומר זה הורמונים ולכן אין כל סיכון בכך שמשתמשים בדפים הללו ואין כל תופעות לוואי.

השיטות הללו הן עדיפות על אפשרויות אחרות שיש בהן הורמונים שעלולים ליצור בעתיד חוסר איזון הורמונלי, כמו הסוגים השונים של גלולות למניעת הריון או התקן תוך רחמי אשר יש בו הורמונים.

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »