טיולים בקפריסין

טיולים בקפריסין – למי ומתי זה יכול להתאים

אחד היעדים הפופולאריים ביותר לטיול, בין אם זה בקרב צעירים ובין אם זה בקרב מבוגרים, היא קפריסין. כך היה מאז ומתמיד. בעבר, ישראלים רבים בחרו לנסוע אל קפריסין, בגלל שהיה מדובר ביעד קרוב וזול. היום רבים בוחרים לטוס לקפריסין, גם בגלל שזמן הטיסה הוא מאוד קצר, גם בגלל העלויות הנמוכות יחסית, וכן בגלל מה שיש לאי להציע. 

במובנים רבים, טיולים בקפריסין יכולים לעלות הרבה פחות מאשר טיול במקומות שונים בארץ, אפשר להגיע אל האי בחלק גדול מימות השנה, כאשר לא פעם מדובר על טיולים ונופש מעכשיו לעכשיו. בגלל שמדובר על מקום קרוב וזול, אין צורך להזמין מלונות או טיסות חודשים ושבועות מראש.

מעבר לכך, כפי שאנחנו יודעים, הרבה מאוד צעירים נוסעים לקפריסין, בין אם זה לפני הצבא, בין אם זה אחרי הצבא ובין אם זה במהלך תקופות שונות לאחר מכן. יש מי שטס לקפריסין לנופש ומסיבות, ויש מי שטס לשם לצורך טיולי שטח, פעילויות של ספורט ימי, ואפילו לצורך השתתפות במרוצי ריצה  קצרים וארוכים. 

כיצד יוצרים טיול בקפריסין בצורה נכונה

על מנת לערוך טיול בקפריסין, צריך לבחור את המועד המתאים, בדומה לישראל זה יהיה נכון לבחור מועד של אביב-קיץ, יש להחליט לכמה זמן נוסעים וכן האם לערוך במקום טיול מאורגן או טיול עצמאי. כלומר, האם להצטרף לקבוצה עם מדריך או שמא לצאת לטיול לבד. יש להדגיש, אם מחליטים לטוס באופן עצמאי, עדיין אפשר להיעזר במדריכים מקומיים לטיול יום, בין אם זה לטיולי שטח, טיולי צלילה ועוד. 

קיימים לא מעט מאגרי מידע כמו אתר Kapriza שיכולים לשרת אותנו לצורך ארגון טיול בקפריסין החל מטיסות ומלונות וכלה במסלולים רלוונטיים עבורנו. 

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »