חלונות כהים ברכב

חלונות כהים ברכב, גם בישראל

מכירים את סרטי הקלאסיקה בהם מגיעה מכונית בעלת חלונות שחורים ומעניקה לכוכב הסרט כניסה מרשימה? כמה פעמים דמיינתם את עצמכם נמצאים ממש בסיטואציה כזו כאשר חלונות הרכב שלכם שחורים ובעצם אין איש שיודע מי אתם או מה אתם עושים? אם אנחנו עשינו את זה, כנראה שגם אתם. ובזמן שבישראל כבר הורגלו לכך שהחלונות הכהים לרכב הם לא חוקיים, אולי כדאי לרענן לכם קצת את הידע.

חלונות כהים ברכב חוקיים בישראל בצורה הזו

עניין החלונות הכהים ברכב עבור רבים מסמל יוקרה ופאר ובזמן שזה יכול להיות מעולה בתור ערך מוסף, לחלונות הכהים יש שימושים רבים אחרים ואולי קצת יותר חשובים מהנראות החיצונית, קראו על כך באתר https://www.bcw.co.il.

בעלי רכב רבים מרגישים שהקופסא הפרטית שלהם היא די חשופה ולא מעניקה את הפרטיות המקסימלית שהיא יכולה להביא. תחשבו על זה ככה, כמה פעמים לא שמתם לב וחיטטתם באף בזמן נסיעה? כמה הייתם רוצים שיהיו חלונות שחורים כדי שאף אחד לא יראה אתכם? חלונות כהים ברכב מעניקים פרטיות לנמצאים ברכב.

בנוסף, בהתקנת חלונות כהים ברכב, אתם למעשה יכולים להפחית את חימום היתר של המכונית שלכם בימי הקיץ החמים. וכולנו יודעים כמה חמים הם יכולים להיות פה בארץ. הפחתת החום גם יכולה להביא להורדת הסיכון מפני קרני השמש וקרני ה-UV. 

ואם כל אלה לא מספיקים, התקנת חלונות כהים ברכב יכולה גם להגן עליכם בזמן נהיגה ולמנוע מזכוכית החלון להתנפץ לאלפי רסיסים. כיוון שהחלונות הכהים הם למעשה מדבקה או למינציה, הדבר מחזיק את הזכוכית ביחד, גם כאשר היא נשברת. זהו יתרון משמעותי בעיקר כאשר החלונות שאותם אתם רשאים להכהות הם החלונות האחוריים, איפה שבדרך כלל יושבים הילדים.

אז מה הבנו בסופו של דבר?

חלונות כהים ברכב בהחלט יכולים להעלות את ערך הרכב שלכם ולתת לכם תחושה טובה בזמן הנהיגה קראו בהרחבה, אך כמו שבטח כבר הבנתם הם הרבה מעבר לנראות שלכם ושל הרכב שלכם. בכך שתכהו את חלונות הרכב תאפשרו ליושבים ברכב חווית נסיעה בטוחה יותר, בריאה יותר ונעימה יותר.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

טיפולי פנים

טיפולי פנים

היום ניתן לראות יותר ויותר אנשים שמקפידים לבצע טיפולי פנים באופן סדיר. מדובר על דרך נפלאה לשמור על עור הפנים מתוח וגמיש, להסיר תאי עור

קרא עוד »