דוד בן הרוש ונמל אשדוד – האיש הנכון במקום הנכון

כשאנחנו מסתכלים על אישי ציבור שפועלים בתחום כזה או אחר, אז יש לא מעט דברים שיכולים להשפיע על ההתייחסות שלנו אליהם. דרך ההתייחסות שלנו, הרבה פעמים, היא מאוד נקודתית, מאוד ספציפית, מבלי לבחון את התמונה הרחבה, ועל כן, אנחנו לא שמים לכל מה שהם עשו. לכן אנחנו לא רואים כיצד הם באמת תרמו לעניין. 

דוגמא טובה לכך הוא דוד בן הרוש נמל אשדוד, מי שהיה בעבר ראש עיריית יבנה ולאחר מכן, בכיר בנמל אשדוד. מן הסתם, הרבה פעמים, סביר להניח, ההתייחסות אליו ואל הפעולות השונות שהוא ביצע במהלך תפקידיו השונים, התייחסו אך ורק להיבט כזה או היבט אחר, דברים ספציפיים, מבלי לבחון את התמונה המלאה. 

במקרה כזה, כמו במקרים אחרים של אישי ציבור, יש בכך טעם נפגם, הרי ברור שכל פעולה, כל תהליך, הוא בקונטקסט מסוים, וכן צריך להתייחס לשאלה הרחבה, מה בדיוק הוא עשה בכל השנים, ולא רק בהיבט אחד שייתכן ויש עליו ביקורת כזו או אחרת. 

כיצד באה לידי ביטוי תרומתו בנמל אשדוד

כשבוחנים את מעשיו של דוד בן הרוש עיריית יבנה למשל, למשל בהקשר של נמל אשדוד, אפשר לראות עד כמה תרומתו לנמל היא עצומה, בין אם זה בהקשר של ניהול, בין אם זה בהקשר של רווחת העובדים וכן בכל מה שקשור לשירות עבור הלקוחות השונים 

אין ספק, תמיד יהיו אנשים שיבחרו לבקר נקודה כזו או אחרת, ייתכן ויש סיבה לכך, אך כשמסתכלים על התמונה הרחבה, הרי שאנחנו יכולים לראות שדוד בן הרוש עשה הרבה מאוד למען ציבור הלקוחות, ציבור העובדים, ובכלל, רואים שבזכותו נמל אשדוד התקדם והתפתח והפך להיות גורם הרבה יותר משמעותי ומודרני. 

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם