ירידה באורגזמה הגברית

האורגזמה הגברית היא תהליך מורכב הכולל הרבה גורמים שונים. לא מדובר רק בגירוי פיזי, אלא גם בגירוי מנטלי ורגשי. הירידה באורגזמה גברית נחקרה על ידי חוקרים רבים, והדעה הרווחת היא שניתן לייחס את הירידה באורגזמה גברית לעלייה בתדירות המגע המיני. מאמינים כי רמות נמוכות של טסטוסטרון ממלאות תפקיד בהפחתת האורגזמה הגברית.

מה עוד חשוב לדעת בנושא על מחסור באורגזמות גבריות?

גברים סובלים ממחסור באורגזמות, מה שמשפיע על בריאותם ומערכות היחסים שלהם. הסיבה העיקרית מאחורי בעיה זו היא היעדר ירידה באורגזמה הגברית. זה יכול להיגרם על ידי גורמים רבים, תסמינים נפוצים כוללים: בעיה זו יכולה להיגרם גם על ידי תרופות ומצבים אחרים. ישנן תרופות נפוצות, כגון תרופות נוגדות דיכאון, שעלולות לגרום לבעיה זו. זה גם לא נדיר שנשים בגיל המעבר חוות בעיות מיניות.

המחקר האחרון בנושא נערך על ידי ד"ר דבי הרבניק ופורסם ב-The Journal of Sexual Medicine. המחקר סקר למעלה מ-4,600 מבוגרים בגילאי 18-94 ומצא שמספר הנשים שחוו אורגזמה במהלך קיום יחסי מין ירד מ-52% ל-47%.

לסיכומו של דבר,

אורגזמה גברית היא לא בעיה מרכזית שגברים מתמודדים איתה בימים אלה, אבל היא עדיין בעיה. הסיבה העיקרית לבעיה זו היא ירידה בטסטוסטרון, מה שמוביל לירידה בעניין ובביצועים המיניים.

הירידה באורגזמה הגברית היא תוצאה של מספר גדל והולך של גברים שאינם מסוגלים להגיע לזקפה, מה שמוביל לירידה בסיפוק המיני. גברים עם בעיות זיקפה (ED) עשויים להיות בעלי סיכוי נמוך יותר ללקות באורגזמות וזה יכול להוביל לדיכאון ולבעיות בריאות אחרות.

ישנם גורמים רבים התורמים לירידה באורגזמה הגברית, חלקם גורמים פיזיים ופסיכולוגיים עליהם ניתן להתייעץ עם מטפלים כמו למשל יניר טל פסיכוטרפיסט. הסיבה השכיחה ביותר לירידה זו היא ED, אשר נמצאה קשורה לסוכרת, מחלות לב, לחץ דם גבוה, שבץ וסרטן הערמונית.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תחביב

בעולם המודרני רבים מאיתנו חווים תקופות עמוסות ולעתים חלקנו מרגישים ממש במירוץ. יש לנו שגרת יום שכוללת עבודה, טיפול בבית, סידורים, טיפול בדברים חשובים. לחלק

קרא עוד »

מאגר תמונות

העולם הופך ליותר ויותר דיגיטלי. ישנן דרכים רבות שבהן אנו יכולים להשתמש בתמונות כדי להעביר את הרעיונות, המוצרים והשירותים שלנו. אחד הפופולריים ביותר הוא מאגרי

קרא עוד »