הבדלי בין אוכל כלבים לגורים

ההבדל בין אוכל לגורי כלבים לאוכל לכלבים בוגרים

כל מי שמאמץ כלב חדש חייב לדעת כיצד להאכיל אותו וכיצד לטפל בו נכון. חשוב לזכור כי כלב אינו צעצוע, יש לו רגשות וצרכים משלו ויש צורך להעניק לו את היחס הראוי. רוב האנשים שמעולם לא גידלו כלבים, לא ידעו את הצרכים הבסיסיים שלהם, ולכן חשוב ללמוד ולהתכונן לכך מראש. אם בעבר היה נהוג לתת לכלב לאכול את שאריות האוכל מהשולחן, הרי שהיום כבר ידוע לכל כי עדיף לרכוש עבורו אוכל לכלבים באתר אנימלשופ שהוא אוכל מיוחד. כאשר קונים אוכל לכלבים, מעניקים בעצם לכלב שלכם את כל אבות המזון שדרושים לו. מזון איכותי לכלבים יכיל את כל החלבונים, ויטמינים ומינרליים הדרושים לבריאות התקינה של הכלב שלכם. כאשר מדובר על כלב בוגר, יש צורך לרכוש אוכל לכלבים בוגרים, ואילו עבור גורים מומלץ לרכוש אוכל לגורי כלבים.

ההבדל בין אוכל לגורי כלבים לאוכל לכלבים בוגרים – כדאי להכיר

חשוב להבין כי אוכל לגורי כלבים מכיל ערכים תזונתיים שונים לחלוטין מאשר אוכל לכלבים בוגרים. בדיוק כפי שיש אצלנו אוכל לתינוקות, אשר מכיל את ההרכב התזונתי האופטימלי לצורך התפתחות התינוק, כך בדיוק קיים אוכל לגורי כלבים. אוכל לגורי כלבים מספק לגור את כל הרכיבים התזונתיים הדרושים לו, כדי להתפתח מבחינה גופנית בצורה הטובה ביותר. במידה והגור לא יקבל את המזון הדרוש לגוף שלו, הוא לא יצליח לגדול למלוא הפוטנציאל שלו ויתכן כי הוא יסבול מבעיות עצביות שונות. לכן חשוב להעניק לו את המזון האופטימלי ביותר עבור רמת ההתפתחות שלו. כמו כן, חשוב לזכור כי אוכל לגורים שונה לא רק בהרכב התזונתי שלו מאוכל לבוגרים, אלא הוא שונה גם במרקם שלו ובגודל הגרגרים (מומלץ להתייעץ עם צוות אנימלשופ לפני רכישה). אוכל לגורים יהיה תמיד רך יותר ויגיע בגרגרים קטנים יותר, על מנת להקל על הגורים את תהליך הלעיסה.

לסיכום, ההבדל בין אוכל לגורי כלבים לאוכל לכלבים בוגרים נובע בעיקר מההרכב שלו. אוכל לגורים יכיל כמות גבוהה יותר של חלבון איכותי, דבר שיאפשר לגור לבנות את הגוף שלו בצורה הטובה ביותר. כמו כן, מדובר על אוכל קל יותר ללעיסה, דבר שמסייע לגורים לעכל את האוכל בצורה טובה יותר.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם