טריא – פלטפורמת הלוואות דיגיטליות

הלוואות דיגיטליות

מערכת טריא מפעילה פלטפורמה להלוואות P2P. דרך הפלטפורמה ניתן לקבל הלוואות לכל מטרה, כאשר 90% מההלוואות מגובות בבטוחות. דירוג הלוואה ומשך ההלוואה משפיעים על גובה הסכום שניתן לקבל במערכת דרך מלווים.

עד שנת 2020 עברו בפלטפורמת טריא 4.3 מיליארד ש״ח בין לווים ומלווים. מאז שנת 2016 צומחת הפלטפורמה ללא הפסקה, כאשר רק בשנת 2020 הייתה נסיגה קטנה. על אף זאת, שנת 2021 נראית מבטיחה והצמיחה צפויה לחזור ולהתאושש. מדובר בפלטפורמה שמשנה לחלוטין את הפרדיגמה אודות היחס בין הלווים למלווים.

השקעה בטוחה עם תשואה של 5.5%

רוצים להשקיע את כספיכם באפיק אלטרנטיבי שיוכל לספק לכם תשואה נאה ובטוחה? פלטפורמת טריא עשויה להוכיח את עצמה כלא פחות ממצוינת ולענות על כל הציפיות שלכם. אתם רק צריכים לפעול בכיוון הנכון ולעשות כל שניתן על מנת להשקיע את הכסף שלכם במקום הנכון בסופו של דבר. זה פשוט ישתלם לכם הרבה יותר.

השימוש בפלטפורמת טריא נחשב לפשוט למדי, כך שכל אחד שיש לו סכום קטן של 5,000 ש״ח בלבד יכול להתחיל להשקיע את הכסף שלו בקלות. אתם רק צריכים ללמוד בתוך דקות ספורות איך לעשות שימוש במערכת, שנחשבת לאינטואיטיבית ופשוטה במיוחד, ולא יחלוף זמן רב עד שתוכלו להשקיע את הכסף שלכם ולהפיק ממנו תשואה לא רעה בכלל.

משקיעים את הכסף במקום הנכון

שימו לב שאם אתם מחליטים להשקיע את הכסף שלכם באפיק הזה, אתם יכולים להיות בטוחים לגבי ההשקעה ויכולת ההחזר של הלווים, שכן הטכנולוגיה המתקדמת של המערכת מייצרת פרופיל לכל משתמש ומאתרת את יכולת ההחזר שלו ועמידה בהלוואות על בסיס מנעד רחב של נתונים. כך אתם יכולים להלוות את הכסף שלכם ולהיות בראש שקט.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סדנת בשר
בשר הוא אחד מהמטעמים היותר טעימים שיש בעולם שלנו. אנשים ברחבי העולם מכינים בשר, לפעמים על בסיס...
קרא עוד »
נוב 02, 2020
חלונות כהים ברכב, גם בישראל
מכירים את סרטי הקלאסיקה בהם מגיעה מכונית בעלת חלונות שחורים ומעניקה לכוכב הסרט כניסה מרשימה? כמה...
קרא עוד »
נוב 08, 2019
שאנז אליזה – מידע למטייל
אחד המקומות המוכרים ביותר בפריז הוא שאנז אליזה – שדרה פריזאית קלאסית שמהווה מוקד משיכה למקומיים...
קרא עוד »
פבר 10, 2022