ויזה לארה

האם תינוקות צריכים ויזה לארה"ב?

התשובה היא כן. יש צורך להוציא ויזה גם לתינוק על מנת שיוכל להיכנס לארה"ב.  אומנם לא יהיה צורך בראיון בשגרירות, אך כן יש צורך למלא את כל הטופס המקובל ולהגיש אותו יחד עם תמונת פספורט עדכנית של התינוק. רצוי לצרף לבקשה זו את צילום הדרכון שלכם והויזה אם ישנה, בכדי שהבקשה תתקבל ביתר קלות.

צילום תמונת פספורט לתינוק

גם אם צילום התינוק שלכם הוא אחד התחביבים המועדפים עליכם, לצורך הוצאת ויזה לאמריקה לא מדובר בצילום רגיל: גם על מנת להוציא תמונת תינוק לצורך ויזה יש צורך לעמוד בכל ההנחיות של שגרירות ארה"ב בעניין התמונה הנדרשת לויזה.

בן ההנחיות: יש לצלם תמונה שגודלה 5X5 ס"מ (גודל שאיננו משמש לתמונות פספורט בישראל). רקע התמונה צריך להיות לבן ולא בצבע תכלת כמו תמונות הפספורט המקובלות בארץ.  דרישה נוספת (ואמנם קצת תמוהה) היא שהאוזניים של התינוק יהיו נראות בתמונה ולא מכוסות בשיער, זאת בגלל שניתוח פנים של אדם במקרה שהוא נעדר או במקרה שביצע פשע משתמש גם במבנה האוזניים על מנת לזהותו.

בקשה בקשת ויזה לתינוק: המסמכים שעליכם לצרף

דבר ראשון, יש להוכיח כי התינוק הוא אכן הילד שלכם. לצורך כך יש צורך בצילום תעודות זהות יחד עם הספחים.

לצורך ההוכחה כי הטיסה שלכם עם ילדכם אכן מיועדת לביקור או לתקופה קצובה בארה"ב, יש לצרף לבקשה לויזה את המסמכים שאתם מצרפים עבור בקשת ויזה לעצמכם, שזה אומר מסמכים המעידים על חשבונות בנק שלכם בארץ, שלושה תלושי משכורת משלושת החודשים האחרונים, מסמכים המעידים על נכס או רכב בבעלותכם, עסק בבעלותכם, או כל דבר המוכיח כי אתם מתכוונים לחזור לארץ ולא להישאר כמהגרים בלתי חוקיים בארה"ב, קראו מידע נוסף.

קבלת הויזה

לאחר שליחת הבקשה עם המסמכים הדרושים, הדרכון החתום אמור להגיע בתום כשלושה שבועות.

במידה ואחד ההורים הוא אזרח, אמריקאי הבקשה לויזה לתינוק תטופל במחלקה שונה.

במידה ואתם עדיין לא בטוחים, מומלץ להתייעץ עם חברה שמתמחה בהוצאת ויזות, ולחסוך זמן יקר. בהצלחה!

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סמארט מגזין

סמארט מגזין

היום רוב האנשים כבר לא קוראים עיתונים או לא מקשיבים לחדשות ברדיו או בטלוויזיה, היות והאינטרנט מהווה פלטפורמה הרבה יותר נוחה והרבה יותר נגישה. כל

קרא עוד »