נהיגה בזמן פסילת רשיון

נהיגה במהלך פסילה – זה עדיין לא הסוף

עבדתם קשה מאוד להשיג את רישיון הנהיגה שלכם, אבל ברגע אחד החיים שלכם השתנו עם תאונה מסכנת חיים שגרמה לכם לקבל שלילה. לא פשוט להתמודד עם הסיטואציה, בוודאי עם פגעתם באנשים אחרים ואתם נמצאים במצב שבו החיים שלכם משתנים לגמרי, ואתם לא יכולים אפילו להגיע לעבודה. אך יחד עם זאת, אי אפשר לקחת את החוק לידיים ולנהוג בשלילה או פסילה, בלי אבחנה.

יחד עם זאת אם מצאתם את עצמכם במצב שבו אתם מתמודדים עם האשמות בגין נהיגה במהלך פסילת רשיון בפועל, צריך להתמודד עם האירוע בצורה המקצועית המתאימה, אחרת יהיה לכם קושי לשמור על הרישיון שלכם למשך שנים. 

גם אם טעיתם – חשוב לפעול בצורה אקטיבית

אפילו אם תהיתם, ואפילו אם אתם עוד לא מצליחים לעכל את המשמעות של טעות כל כך דרמטית כמו נהיגה במהלך פסילה, זה לא אומר שאתם צריכים לחכות עד שבית המשפט יקבע מה יקרה בתיק שלכם. ביחד עם עורך דין מקצועי ומיומן, אשר יכול להציע לכם ליווי ולעזור לכם לבנות את התיק שלכם, אפשר לייצר את המענה הנכון והמקצועי ביותר גם עם המצב מאוד מורכב ומאוד מאתגר. קודם כל חשוב להבין מה הן הנסיבות שבהן היא התרחש האירוע, ובאותה נשימה, כדאי לבדוק האם יש נסיבות מקלות שאתם יכולים לטעון להן.

יכול להיות שיהיה עונש – אבל הרישיון יוכל לחזור

אם תעבדו בצורה מסודרת ועם תתבסס על הידע והניסיון המקצועי של עורכי דין תעבורה מומחים בתחומם, סביר להניח שיהיה לכם קל יותר להתמודד עם ההאשמות ועם פסילה של רישיון גם בסיטואציות מאוד ברורות. אז אל תהססו לעבוד עם איש המקצוע המיומן ביותר בתחום, ורק לאחר מכן לחזור לכביש.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם