מפיץ ריח חשמלי

מפיץ ריח חשמלי – החבר החדש שלך

במקום נרות הריח או בשמים שנגמרים מהר, הכירו את החבר החדש שלכם – מפיץ הריח החשמלי.

כדי שנבין למה זה מוצר שכל בית צריך, אנחנו צריכים להכיר את השפעות הריח על החיים שלנו ואיך אפשר למנף אותן לטובתנו. מכיוון שמדובר בתורה שלמה, ניסינו להביא לכם את עיקרי הדברים. כי אם כמה שאנחנו לפעמים לוקחים את חוש הריח כמובן מאליו, הוא עוצמתי ביותר.

האם ריחות יכולים לעזור לנו בכלל?

בעזרת ריחות מסוימים, אנחנו יכולים להפחית לחץ ומתח.

ישנם ריחות ספציפיים שעוזרים לנו להרגיע את מערכות הגוף ומפחיתים את הסטרס. 

ריחות כמו למון גראס, וניל ומנטה, עוזרים לאזן את מצב הרוח המתוח ומשפיעים עלינו בצורה משמעותית. 

לכן, מפיץ ריח חשמלי הוא בעינינו, מוצר חובה. הוא מחליף את נרות הריח במכשיר שיכול ללכת איתנו לתקופה מאוד ארוכה, אם לא לכל החיים. במפיץ ריח חשמלי, יש לכם אופציה לבחור כל פעם ריח אחר בהתאם למצב הרוח שלכם ומה אתם רוצים להשיג.

למשל, כשרוצים להרגיש הרפייה טובה לפני השינה, ההמלצה היא להשתמש בלבנדר או אפילו שילוב של כמה ריחות מרגיעים ממה שהוזכרו לעיל.

שימוש בריח מרגיע בחדר השינה, לאחר מקלחת טובה, יכול ממש להשקיט את המחשבות וייתן לכם תחושה רגועה ושלווה.

ריחות הדריים למשל, נותנים לנו אנרגיה חדשה ומשרים אווירה טובה ונעימה.

לא רק למצב הרוח

מעבר לוויסות מצבי רוח, חשוב לזכור את היבט האווירה. 

ריח טוב בבית או במשרד מוביל לתחושה טובה, נעימה ומרעננת. הרבה מהאנשים שמשתמשים במפיץ ריח חשמלי, אוהבים להכניס בו ריחות רעננים, נקיים וקלילים. אחד הנפוצים שנתקלנו בהם בשנה האחרונה, הוא ריח של מרכך כביסה. ריח מפנק שמשרה תחושה של ניקיון בבית. בבחירת ריח נקי ורענן, אנחנו מגדילים את הפרודוקטיביות שלנו והרצון להיות באותו המרחב.

יש גם מי שמעדיף ריח מתוק או ריח חמים שמזכיר את החורף.

בשורה התחתונה, כשיש מפיץ ריח חשמלי, אפשר לעשות אינסוף נסיונות ולמצוא את הריחות שגורמים לנו להרגיש טוב, מרגיעים אותנו ומגבירים אצלנו את המוטיבציה – וכמובן, לשלב ביניהם.

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »