חימום תת רצפתי חשמלי

חימום תת רצפתי חשמלי

באמצעות פתרון חימום תת רצפתי חשמלי תוכלו לחמם את המבנה שלכם בחורף מבלי להזדקק למזגן על חום או לתנור. זוהי שיטת חימום שלא רק בטוחה יותר אלא גם חסכנית בהרבה מאמצעי החימום הידניים, אשר ידועים בצריכת חשמל רבה. מהם היתרונות שלכם כמחזיקי פתרון חימום תת רצפתי חשמלי?

יותר נוחות, יותר חום בפחות מאמץ

כשאתם מחזיקים אמצעי המהווה פתרון חימום תת רצפתי חשמלי אתם לא זקוקים לשום פתרון נייד. התהייה לאן נעלם מפזר החום (שלרוב ידוע כאביזר בעל גודל קטן שנוטה ללכת לאיבוד) כבר מזמן לא תהיה ברוטינה שלכם. אם מתחשק לכם לחמם את המבנה, פשוט מדליקים את המערכת והרצפה נהפכת בתוך שניות בודדות למשטח חם ונעים המיועד לשרת אתכם בקרים שבימות השנה.

ללא בלאי נצבר – המערכת שתלווה אתכם לשנים ארוכות

פתרון חימום תת רצפתי חשמלי אינו ניחן בבלאי נצבר בשנים הראשונות להתקנתו, ומדובר בתקופה לא מועטה בכלל. הצינורות עשויים מחומר חסין חלודה, שריטות ובלאי, המיועד להיות כלוא ברצפה ללא פתח אוויר למשך שנים ולעתים עשורים ללא החלפה. כן, החלפת צינורות היא תיק כבד על יזמים ודיירים כי מדובר בשיפוץ המצריך פתיחה של הרצפה, קידוחים וחציבות. ברם, הוא מתהווה אחת להרבה מאד שנים, במהלכן אתם נהנים מתשתיות יציבות, עמידות ואיכותיות ביותר.

טכנולוגיה מתקדמת אפשרית לשדרוג בכל עת

בעוד החלפת צינורות של חימום תת רצפתי חשמלי נחשבת לפעולה מסובכת, החלפת בקרי החשמל מהווה משימה קלה מאד: רק לנתק את הבקרים שלכם ולהעמיד במקומם מכשירים יותר מתקדמים. בתחום בקרת החום, החידושים לא מעטים, הגברת עוצמת החום, הגדלת שטח הפיזור, שליטה טובה יותר על הטמפרטורה, ועוד. אל תישארו מאחור. אם אתם עומדים להיות לקוחות של פתרונות חימום תת רצפתי חשמלי, מומלץ להתעדכן בכל עת בבקרי הפעלה חדשים ולבקש מהחברה המתקינה לשדרג אותם עבורכם.

המערכת מצוידת בכל תקני הבטיחות

פתרון חימום תת רצפתי חשמלי מבוסס על הארקה, על מנגנון למניעת שריפות והתכות אלקטרוניות (עומסים), מערכת למניעת קצר ונתק ומערכת לשמירה על עצמכם מפני חום רב מדי שעשוי להביא לכוויות בהיעדרה. באמצעות מערכות אלה, פתרון חימום תת רצפתי חשמלי נחשב ל- 100% בטיחותי ומאפשר שימוש גם למי שחושש להתמודד בעצמו עם תשתיות חשמל חדשות ברחבי המבנה.

המערכת קלה וארגונומית לתפעול

זו אחד ממערכות החשמל הקלות ביותר להפעלה במבנה. מרגע שהיא הותקנה, השליטה בעוצמת החום ובפיזור קלה מאד ומאפשרת לכם להגיע לתוצאות החימום הרצויה ביעילות רבה. בכך, אתם יכולים להבטיח לעצמכם את כל מה שאתם תהיו זקוקים לו בשביל לחמם את המבנה ביעילות רבה. בואו ללמוד מדיירים ויזמים שעשו זאת לפניכם ושדרגו למערך חימום תת רצפתי חשמלי שיגשים עבורכם את כל הנדרש בתחום החימום הפני מבני.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »