ג'ל אנרגיה

ג'ל אנרגיה – האם הוא בריא

על השאלה האם ג'ל אנרגיה בריא לנו לא נכון לענות ב"כן" או "לא". לא מדובר על תחליף שמייתר באופן יום יומי את הצריכה של ירקות, פירות, חלבונים ואפילו פחמימות במידה. יחד עם זאת, אם משתמשים בו למטרה שלשמו הוא נועד, בעיקר בזמן פעילות, הוא בהחלט יכול להועיל וגם לתמוך בפעילות גופנית בריאה וטובה יותר. 

מהו ג'ל אנרגיה והאם משנה איזה טעם בוחרים 

ג'ל אנרגיה נועד בראש ובראשונה לספורטאים ולעוסקים בכושר ופעילות מאומצת. הוא מכיל מרכיבים תזונתיים עתירי אנרגיה, כגון פרוקטוז, נתרן, חומצות אמינו וויטמינים. הוא נועד לתת בוסט של אנרגיה ומסוגל לסייע להתאוששות טובה ומהירה יותר, מפעילות מאומצת. את הג'ל ניתן להשיג בטעמים שונים, ולא משנה באילו טעמים בוחרים, הם תמיד מוכנים לשימוש. כמו כן, הוא בנוי כך שהחומרים המזינים ועתירי האנרגיה נספגים בצורה מהירה ואידיאלית.  

מתי כדאי לצרוך ג'ל אנרגיה

את הג'ל ניתן לקנות באתר https://www.allinpro.co.il/ ולצרוך זמן קצר לפני התחלת הפעילות או אפילו במהלך הפעילות. הוא מתאים מאוד לפעילות מאומצת מתמשכת. במידה והפעילות מתארכת, ניתן לצרוך את הג'ל בכל 30 או 40 דקות. הכמות תלויה בסוג פעילות וכמובן גם במשקל הגוף. מכיוון שההשפעה מאוד מורגשת, לאחר התנסות וביצוע התאמות שונות, כל אחד מגיע בקלות למציאת המינון האידיאלי ולמרווח הזמן הטוב ביותר שכדאי לקחת מנה נוספת. 

הג'ל יכול לאפשר השתתפות באירועי ספורט ארוכים, כשהוא מחליף ארוחה ומיועד לסלק את העייפות והתשישות. חשוב לציין כי הג'ל לא נועד להחליף צריכת נוזלים קבועה. כלומר, למרות שהוא בריא וטוב לשימוש בזמן פעילות, במקביל לכך יש לשתות על מנת למנוע התייבשות. בנוסף, השתייה ביחד עם הג'ל יכולה לסייע בעיכול ובספיגה.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »