ריהוט למרפסת ושמש

איך תשמרו על ריהוט למרפסת שנחשף לשמש

אנשים רבים נהנים לשבת במרפסת שלהם בסוף היום, לשתות כוס תה או בקבוק בירה, לנקות את הראש ופשוט להירגע. אך על מנת להצליח במשימה, יש צורך לשמור על ריהוט הגן שלכם במצב טוב. רוב האנשים מאמינים כי מספיק שהם קנו רהיטי גן באתר ארגמן4יו, על מנת שאלו יהיו עמידים ויציבים בכל תנאי מזג האוויר השונים. אך למעשה, ברוב המקרים רהיטי הגן שלכם לא יחזיקו מעמד יותר מדי שנים, היות והם אינם מקבלים את היחס והתחזוקה הדרושים להם. חשוב לזכור כי רהיטים אלו נחשפים על בסיס יום – יומי לתנאי מזג האוויר המשתנים, בחורף הם נרטבים ונתונים לתנאי לחות גבוהים, דבר שלא פעם גורם להתפתחות של חלודה, רטיבות או עובש בתוך הרהיט עצמו. כאשר מדובר על רהיטי עץ למשל, הם נוטים לפתח פטריות שונות ואילו רהיטי מתכת נוטים להחליד. תקופת הקיץ לעומת זאת, יכולה להיות הרסנית אפילו יותר, היות והרהיטים נתונים לשמש ישירה שגורמת לדהיית הבד, התייבשות העץ או הפלסטיק ונזקים רבים נוספים.

כיצד לשמור על ריהוט למרפסת מפני קרני השמש הקטלניות?

קודם כל, חשוב לבחור מראש בריהוט איכותי ועמיד שיוכל לעמוד בתנאי מזג האוויר הבעייתיים, אם מדובר בערסל זוגי ואם מדובר בשולחן למשפחה. ניתן היום למצוא מגוון רחב של רהיטים שונים, אשר עמידים לרטיבות, לקורוזיה ואפילו להשפעה ההרסנית של השמש. אך כמובן שבכל מקרה, מומלץ לשמור על הרהיטים במטרה להאריך את תוחלת החיים שלהם. אחת הדרכים הפשוטות ביותר לעשות זאת, היא באמצעות רכישה של כיסויים לרהיטים. כיסוי מסוג זה יכול להגן על הרהיט הן מפני קרני השמש והן מפני גשם ורטיבות. כך שבעצם הרהיט נשמר במצבו הטבעי, אך יש צורך כל הזמן להניח עליו את הכיסוי המתאים. אופציה נוספת, היא כמובן להימנע מחשיפה לשמש ישירה. לצורך כך, יש צורך להתקין פרגולה, סוכך או אפילו צלייה. מדובר על פתרון שגם יגן על הרהיטים שלכם וגם יאפשר לכם ליהנות מישיבה בחוץ מבלי להיצלות או להיפגע מקרני השמש.

לסיכום, על מנת לשמור על ריהוט למרפסת יש צורך לארגן כיסוי מיוחד לרהיטים או לחילופין להתקין סוכך או צלייה שיוכלו להגן עליהם מפני השמש.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »