מדיטציה דמיון מודרך

מדיטציה דמיון מודרך

דמיון מודרך הוא טכניקת הרפיה המשתמשת בתמונות נפשיות חיוביות כדי להשפיע על הרגשתכם. זה יכול לשפר את הטיפול שלכם בפרקינסון, אבל זה לא מחליף את הטיפול המסורתי. מדיטציה ודמיון מודרך – המאמר זה נרחיב על המשמעות של טיפול זה.

מדיטציה דמיון מודרך

דמיון מודרך הוא פרקטיקה עתיקה הכוללת הדמיה פשוטה. זו טכניקה בטוחה ופשוטה. דמיון מודרך מתמקד בתמונות. אבל סוג זה של תמונות עוזר לכם לרתום את כל החושים שלכם – מראה, טעם, צליל, ריח ותחושה. זה עוזר לכם להתחבר למשאבים הפנימיים שלכם לשיפור הבריאות.

בעזרת דמיון מודרך אתם משתמשים בדמיון שלכם כדי ליצור תמונות וחוויות מרגיעות או חיוביות. הגוף שלכם מפרש את אלה כאמיתיים, כך שגם לכך יכולה להיות השפעה ממשית על הבריאות הגופנית שלכם.

איך עושים דמיון מודרך?

אתם יכולים לעשות דמיון מודרך בבית שלכם. לחלופין, כדי להתחיל, אתם יכולים לראות איש מקצוע המוסמך לבצע דמיון מודרך.

מתרגל טוב, עשוי לעודד אתכם לנסות תחילה לשחרר מתח וחרדות מחיי היומיום שלכם. כבר מתחילת הטיפול, זה יכול לעזור להתמקד בנשימה ובדופק.

לאחר מכן, דמיינו מקום מרגיע, בטוח, שמח או שליו. לדוגמה, אתם יכולים לדמיין חוף ים או יער שקט. כל זה גורם לגופינו לשחרר כימיקלים מרגיעים.

דמיון מודרך לעצמי

כדי לעשות דמיון מורדך לעצמכם, אתם יכולים ליצור תמונות משלכם או לראות לתמונות שנוצרו עבורכם במהלך הטיפול. לחלופין, תוכלו לקנות תקליטורים או להוריד קורסים מהאינטרנט. זה עשוי לעזור להקשיב לראשונה לדוגמא של הקלטה, כדי לראות אם לקולו של האדם יש השפעה מרגיעה עליכם.

בין אם אתם יוצרים תמונות משלכם ובין אם אדם אחר מאמן אותכם בדמיון מודרך, מהר מאוד תלמדו באופן אינטואיטיבי אילו תמונות מועילות לכם ביותר.

מהם היתרונות של דמיון מודרך?

לדמיון מודרך יתרונות מוכחים רבים. לדוגמה, זה יכול ליצור השפעות בגופכם הקשורות להפחתת מתח. זה כולל:

  • הורדת לחץ הדם ואת קצב הלב
  • הורדת רמות מופחתות של הורמוני לחץ (קורטיזול)

לתהליך זה יש השפעות רבות על מצב הרוח של האדם וברוב המקרים היא מחזירה אותו למוטב. חשוב לעשות את הטיפול, לפחות בשלבים הראשונים שלו, על ידי אדם מוסמך שיודע ומכיר את כל רזי תורת המדיטציה ודמיון מודרך.

מדיטציות דמיון מודרך

דמיון מודרך הוא טכניקת גוף-נפש טבעית המשלבת מוסיקה, דימויים וטכניקות הרפיה פשוטות כדי להקל על מתח וחרדה, לשפר את רווחתכם ולקשר אתכם לתחושות ולרגשות שלכם – כל אלה יכולים לקדם את תהליך הריפוי.

דמיון מודרך כרוך בהדמיה ושימוש בכל החושים שלכם. הוא בא בשילוב עם צורות אחרות של הטיפול הרפואי שלכם. כמובן שלפני כל טיפול שאתם מתכוונים לעשות, רצוי להתייעץ עם הרופא האישי שלכם.

לעוד מידע, בקרו באתר מדיטציה IL

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

למה צריך רחפנים?

למה צריך רחפנים?

אין ספק כי היום כמעט כולם כבר יודעים מהם רחפנים ומבינים את היתרונות העצומים שהם מסוגלים לספק. למשל, לא מעט אנשים בוחרים לרכוש לעצמם רחפן

קרא עוד »
מופע לבתי ספר

מופע לבתי ספר

היום ניתן למצוא לא מעט סוגים שונים של מופעים ואטרקציות, המתאימים לבתי ספר. רוב בתי הספר מעוניינים להשקיע בתלמידים שלהם, ולכן הם עושים את המקסימום

קרא עוד »