כל הסיבות להציב מראה מעוצבת בכניסה לבית

ידיות לחדרי ילדים – ידיות מתוקות וצבעוניות

כל הורה מדמיין לעצמו חדר ילדים שיכול להיות דומה או שונה ממה שאדם אחר מתכנן ליצור שם. יש כאלה שלא ממש טורחים עם טפטים וצבעי קיר מיוחדים, ויש כאלה שמבינים שרק בעזרת כמה שינויים שנראים קטנים ניתן ליצור מראה מתוק ושונה שמגדיר באופן די ברור את החלל הזה בתור חדר שנועד לילדים.

 

משדרגים רהיט עם ידית

זה די מדהים לראות עד כמה שהידיות המגיעות עם ארונות בגדים ושידות מגירות בעלות רגלי עץ הן פשוט בעלות מראה משעמם ולא מעניין עבור חדר ילדים. חדר ילדים הוא אינו עוד חדר בבית, הוא מקום של חלומות מתוקים, של דובונים, רכבות, פיות ועננים רכים. איך בכל אלה משלבים את המראה הצבעוני והמתוק של חדר שמיועד לילדים? פשוט מדלגים על אותן הידיות שמקבלים עם הרהיט, ומחפשים אחר שדרוג מהיר וקל לביצוע עם החלפה של הידיות לכאלה שיותר הולמות חדר ילדים. הן מגיעות בכל מיני צורות וצבעים, והן בהחלט עם הנגיעה הקטנה שלהן מעוררות את החדר לחיים.

 

מבחר רחב לחדר הילדים

עד כמה ניתן לגוון בכל הנוגע לידיות? הרבה מאוד, כי מסתבר שבחנויות שמחזיקות ידיות לחדרי ילדים ובכלל יש מבחר שכולל חומרים שונים שמהם עשויות הידיות, כמו מתכת או עץ, צורות חמודות שמהן ניתן לבחור כמו צורה של מכונית או צורה של פרח ואפילו לב מתוק למי שמעוניין בכך. מעדיפים מראה יותר יוקרתי ומתוחכם? יש ידיות שמתאימה גם לעיצוב פחות מצועצע. העולם של הידיות הוא מאוד רחב, ובמקום הנכון ניתן בעלות נמוכה לכל ידית לייצר את חלל חדר הילדים הכי חלומי שאפשר. רק בזכות שינוי קטן של הידית שנמצאת על הדלת של ארון הבגדים או על המגירה של השידה.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »