כל כמה זמן כדאי להחליף כסא משרדי?

אם ישבתם על אותו כסא משרדי כבר זמן רב, הגיע הזמן להחליף אותו. מתי כדאי להחליף כיסא משרדי? התשובה לשאלה זו תלויה בתדירות שבה אתה יושב וכמה זמן אתה מבלה בעבודה ליד השולחן שלך. אם אתה נוהג לזוז הרבה תוך כדי עבודה, כיסא העבודה שלך צריך להיות מסוגל להתמודד עם זה. אבל לא פחות חשוב, הוא צריך להיות אסתטי, בעל מראה טוב במשרד.

כאמור, כיסא הוא רהיט חשוב שאנו משתמשים בו ונוהגים לשבת עליו כל הזמן. אנחנו מבלים הרבה זמן בכיסאות שלנו וחשוב לשמור עליהם במצב טוב.  אם אתה מבלה הרבה זמן בישיבה ליד השולחן שלך, אז אתה צריך להחליף כיסא כל שנתיים בערך. אם אתה פעיל יותר ומבלה יותר זמן בעמידה, אז כל שלוש שנים יהיה מתאים.

אם סוג הכיסא אינו חשוב לסגנון העבודה שלך, אז אולי כדאי להמתין יותר משלוש שנים לפני החלפת כרית המושב והמשענת. וחשוב גם לקחת בחשבון סוג העבודה שאתה עושה בעת החלפת הכיסא שלך. לדוגמה, ייתכן שעובד במשרד יצטרך לקבל כיסא חדש כל שלוש שנים בערך. מצד שני, ייתכן שפועל בניין יצטרך לחפש אחד בעל עמידות ונוחות גבוהים. 

השלב הבא הוא לשקול את סוג החומר שממנו עשוי הכיסא שלך והאם ניתן לנקות אותו עם שואב אבק או מטליות רטובות. כיסאות פלסטיק איכותיים יצטרכו החלפה רק כל 10 שנים בעוד כיסאות בד תצטרכו להחליף כל כמה שנים. הדבר הבא שיש לקחת בחשבון הוא גודל החדר שלך. אם יש לכם חדר קטן, תרצו לשקול כיסא קטן יחסית. אם יש לכם חדר גדול ומארחים לקוחות רבים, בחרו אחד עם מושב או משענות לזרועות גדולות. ואל תשכחו לברר כמה זה עולה? המחיר הוא גורם חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון.

מחפשים כסא משרדי אורטופדי? הקליקו על הלינק

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם