מנטליסט

איך להיות מנטליסט

האם מנטליסט הוא קוסם? האם הוא קורא מחשבות? אפשר להגדיר מנטליסטים בכל מיני צורות, אך בראש ובראשונה הם אנשי בידור. כמו קוסמים, להטוטנים או מאחזי עיניים, מטרתם להעלות מופע מלהיב. הם מסתמכים על מיומנות נרכשת, על טביעת עין חסרת פשרות, על הבנה עצומה באופן שבו המוח עובד ואיך אפשר לבלבל אותו או להוליך אותו לכיוונים מכיוונים שונים. אם אתם שואלים איך להיות מנטליסט, יש כמה דברים שיכולים לעזור. 

האם מנטליסט צריך כוחות מיוחדים 

כדי להיות מנטליסט לא צריכים להיוולד עם כוחות מיוחדים. אמן מחשבות וחושים למעשה אינו בעל כוחות על טבעיים, למרות שבמופעים שהם מקיימים הם בהחלט נראים כאלה. מה שבאמת צריך זה לפתח את המיומנות, להסתכל כל הזמן בעיון על ההתנהגות האנושית ולרצות להבין, באמת, אין המוח פועל. המחשבות, הזיכרון, התפיסה, כל הדברים הללו אף פעם אינם מראים את המציאות כפי שהיא, במאה אחוזים. ומכיוון שאפשר לסדר את המוח, להוליך אותו לנתיבים שונים ולהראות לו דברים שלמעשה לא בדיוק קיימים – אלה בדיוק הדברים שמנטליסט צריך ללמוד. 

האם מנטליסט צריך ללמוד זריזות ידיים 

מנטליסט איננו קוסם, אולם מרבית אמני החושים החלו את דרכם בתור קוסמים. זה מקום מאוד טוב להתחיל בו. ללמוד לבצע טריקים של זריזות ידיים. למעשה, זו דרך יחסית נפוצה להדהים את הצופים ולגרום להם להאמין, לפחות לכמה רגעים, בדברים שאינם באמת מציאותיים. כי המטבע לא באמת נעלם באוויר והקוסם לא באת יכול לרחף. אבל מי שלומד איך לייצר אשליות, יכול בהמשך ללמוד איך לשתף את המוח של הצופים בהופעה ולייצר קריאת מחשבות או טלפתיה. היעזרו בספרים, הצטרפו לקהילת הקוסמים, תסתכלו על שפת הגוף של אנשים ובבוא היום, גם אתם תוכלו להיות מנטליסטים.

 

ראו גם: מחיר אמן חושים לאירועים

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם