1915196

איך בוחרים חברת קייטרינג לחתונה

חתונתכם היא ככל הנראה אחד הימים החשובים בחייכם. בילית שנים בבחירת החתן, שלא לדבר על השעות המוקדשות להחלטה על השמלה, המקום, הפרחים והצלם, לכן עליכם להיות יסודיים באותה מידה כשאתם בוחרים את הקייטרינג.

 

איך בוחרים חברת קייטרינג לחתונה

סוג האוכל והסגנון שלו נותנים את הטון לחתונה שלכם, ואתם רוצים להיות בטוחים שהוא גם טעים. להלן מספר טיפים שיעזרו לכם בבחירת קייטרינג לחתונה המושלם עבורכם.

 

1. קבעו את התקציב שלכם

לפני שתוכל להתחיל את החיפוש ברצינות, עליכם לקבוע את התקציב שלכם. בצעו קצת מחקר ראשוני כדי לראות מה העלות האופיינית של קייטרינג לחתונה באזורכם וקבעו את התקציב שלכם משם. 

כאשר אתם מראיינים קייטרינג לחתונה, הקפידו לשאול מה כלול בתשלום – למשל מצעי שולחן, עיצוב תפריטים ושירותים שניתנים, למשל. אם יש לכם תקציב מוגבל, ספרו לקייטרינג את המגבלות שלכם כדי לקבוע אם הוא יוכל ליצור חבילה המתאימה לכם.

 

2. החליטו על סגנון בחירת קייטרינג לחתונה

בהתאם לתקציב שלכם, אתם יכולים לנסות סגנון אוכל אחד על פני אחר. אחרי הכול, כשמדובר בחתונות, יש לא מעט כאלה לבחירה, כולל האווירה ושעת קוקטיילים, ארוחות ישיבה מצופות, תפריטים טעימים ומזנונים, בין השאר.

אם אתם מכירים את התקציב שלכם ואת הסגנון שאתם מחפשים, זה גם יביא לצמצום הקייטרינג הפוטנציאלי לא מעט מהיר יותר.

 

3. התחל לחפש קייטרינג מוקדם כדי להבטיח זמינות

לאחר שתגדירו את התקציב שלכם, ותדעו פחות או יותר איזה סגנון וסוג חבילת קייטרינג אתם מחפשים, התחילו לחפש. קייטרינג מוזמן לעתים קרובות חודשים רבים – אפילו שנים – מראש, לכן נעילת קייטרינג לתאריך ושעה, אמורה להיות בעדיפות גבוהה.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ספות מעוצבות

ספות מעוצבות

הספה בסלון היא רהיט מאוד חשוב ומשמעותי. הספה בעצם משמשת למנוחה אך לא רק. על הספה בסלון כיף להתפרקד בסופו של יום, נחמד ליהנות ממנו

קרא עוד »