איך לצלם קליפ חתונה לא קיצ'י ודביק

איך לצלם קליפ חתונה לא קיצ'י ודביק

אחד מהאלמנטים החשובים שבהכנות לחתונה הינו המתנה והיום כבר לא מדובר רק על צ'ק. הכנת קליפ לחתונה של החברים או המשפחה יכולה לשמח את הזוג בערב המרגש בחייהם וכאשר עושים קליפ מקורי, מצחיק ומעניין ניתן להתסיס את האווירה בחתונה וליצור לזוג מזכרת שהם יוכלו לחזור אליה גם בעוד שנים קדימה לצורך קבלת כמה דקות של הנאה ונוסטלגיה. לפניכם כמה רעיונות לקליפי חתונה מקצועיים שניתן לערוך באמצעות אולפן הקלטות, ששונים מהמקובל שהינו יצירת קליפ חתונה קיצ'י, דביק ומביך.

בחרו בז'אנר "חיים שכאלה"

הרעיון של קליפ לאירועים מסוג זה הוא לקבץ את החברים הכי טובים של הזוג ולבקש מהם ל"לכלך" על הזוג הצעיר. הרעיון בקליפ מסוג זה יהיה שבמקום רק לדבר על "אהבה" ואלמנטים דביקים שמקבילים לכל זוג בעולם, להראות בקליפ צדדים נוספים של הזוג ולהציג גם את הצדדים החיוביים שלהם בצורה מצחיקה. מומלץ לצלם קליפ שכזה בלוקיישן מגניב ולהכניס אליו בדיחות פרטיות מהסוג שיכול להצחיק גם את האנשים שלא יודעים כלום על הזוג ובכך לחשוף בפניהם את הזוג הצעיר. אכן מדובר במשימה לא פשוטה בכלל אך בשביל מתנה כל כך משמעותית צריך להתאמץ.

קליפ שמסתלבט על החתן

בשביל קליפ כזה צריך שיהיה אנשים עם יכולות קומיות (אפשר סטנדאפיסטים שמקבלים מידע על הזוג) אשר מדברים על החתן באווירה מצחיקה. יש לשלב בצילום הקליפ תמונות ובדיחות חובבניות על החתן. יש לציין שלא מומלץ לצלם קליפ מהסוג הזה אם החתן הוא לא בחור שיודע לצחוק על עצמו. בנוסף, בקליפ מסוג זה עדיין קשה להתגבר על אחד מהיתרונות הבולטים של קליפי חתונה והוא שרבים מהאורחים פשוט לא מבינים את כל ההומור.

קליפ מסיבת רווקים

הרעיון שבקליפ ממסיבת הרווקים הינו לחשוף את רגעי הרווקות האחרונים של החתן הטרי. מדובר במתנה נהדרת גם חתן וגם לכלה משום שאין ספק שהחתן ישמח לתיעוד למסיבה שכל ייעודה היה לשמח אותו והכלה, הכלה תהיה מעוניינת לדעת מה הם בדיוק עשו שם. כדי שקליפ מהסוג הזה יעבוד, חשוב שהמבלים במסיבה יהיו חברה מגניבים ביותר וקצת ושתהיה תקשורת טובה עם הצלמים של הקליפ.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם