חדר בריחה

רעיונות ליום גיבוש

כל מנהל יודע כי הוא תלוי במידה עצומה בעובדים שלו. ככל שהעובדים יהיו יותר טובים כך העסק יתנהל בצורה הטובה ביותר וכך הוא יגיע אל תוצאות כספיות טובות. אך לא מספיק להעסיק את העובדים הטובים ביותר אלא אנחנו צריכים להבטיח כי בתוך הצוות העובדים יהיו הכי מגובשים ויעבדו בצורה טובה אחד עם השני. על רקע זה אנחנו חייבים לשלוח אותם כל כמה חודשים אל ימי גביוש אשר ייתנו להם הפסקה מן השגרה ואשר יבטיחו כי הם יתגבשו ויעבדו בשיתוף פעולה הרבה יותר גדול.

  • מסעדה מפנקת

אין ספק כי אוכל הוא אחד מהתאוות הגדולות ביותר של האדם וזה אומר כי כדאי לנו מאוד לשלוח את צוות העובדים שלנו אל מסעדה מפנקת. במסעדה הם יוכלו לדבר זה עם זה ולהתגבש בצורה מעולה ואיכותית.

  • המרוץ למיליון

אפשר לערוך לעובדים יום מיוחד הכולל את המרוץ למיליון. במסגרת היום הזה לעובדים תהיינה משימות אשר הם יצטרכו להשלים והצוות הראשון שישלים את כל המשימות הוא הצוות שינצח ויזכה בפרס שאולי לא יהיה מיליון שקלים אך הוא בהחלט יכול להיות פרס מפנק ביותר.

  • אסקייפ רום/ חדר בריחה

נקודה נוספת שאנו צריכים לקחת בחשבון היא כי אפשר וכדאי לקחת את העובדים אל אסקייפ רום או אל חדר בריחה. זהו בילוי נהדר אשר באמת מגבש את העובדים וגם מאפשר להם פסק זמן מן העבודה ועל כן מדובר בכלי נהדר שכדאי לקחת בחשבון. תוכלו לבקר באחד כזה שנמצא באתר https://www.cube-israel.co.il/

  • מופע סטאנד אפ

נקודה נוספת שאתם צריכים לקחת בחשבון היא כי אפשר לערוך מופע סטאנד אפ לעובדים. אם אתם בכלל רוצים לגבש אותם אז פנו אל סטאנדאפיסט אשר כותב את הבדיחות על מקום העבודה וכך תספקו לעובדים צחוק אינסופי אשר כמובן יגבש אותם מאוד.

  • סדנת קוקטיליים

עליכם לקחת בחשבון כי בילוי נהדר נוסף שאתם יכולים לעשות זה ללכת אל סדנת קוקטיליים. יין ואלכוהל הם תמיד שוברי שגרה ואין ספק כי הם ישדרגו את החוויה שלכם בכמה רמות ועל כן הסדנה הזאת היא דבר מומלץ מאוד.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם