שתלי שמע

באילו מצבים שתלי שמע יהיו רלוונטיים

שתלים כוכליארים (COCHLEAR IMPLANT – CI)

האם ילדכם נולד חירשות עמוקה? האם יש לך אובדן שמיעה, אך לגלות שמכשירי השמיעה שלך כבר לא עוזרים? האם אתה יכול לשמוע רק באוזן אחת?

אם אתה יכול לענות בחיוב על כל אחת מהשאלות הללו, שתל שבלול עשוי לעזור לך, או לילדך, לשמוע טוב יותר בחיי היומיום. קבלת שתל שבלול זו החלטה גדולה, אך היא יכולה לשנות חיים. למה? מכיוון שהיתרונות חורגים פשוט משמיעה טובה יותר.

> למדו על מכשירי שמע דיגיטליים בלינק הזה

מערכת שתל שמיעה ELECTRIC-ACOUSTIC STIMULATION) EAS)

האם קל לך יותר לשמוע צלילים מסוימים מאחרים? האם אנשים תמיד נשמעים כאילו הם ממלמלים? האם אתה מרגיש שעזרי השמיעה שלך פשוט לא מספיק טובים?

אם זה נשמע מוכר, יתכן שאתה מפספס בשמיעתך צלילים גבוהים. כאשר אינך יכול לשמוע קולות גבוהים, יש לך סוג של אובדן שמיעה המכונה אובדן שמיעה בתדירות גבוהה. אובדן שמיעה מסוג זה שכיח בקרב ילדים ומבוגרים כאחד.

אם אתה מתקשה בשמיעת צלילים גבוהים, מערכת שתל שמיעה (EAS) יכולה להעניק לך את הנאת הצליל.

מערכת שתל אוזן תיכונה – VIBRANT SOUNDBRIDGE 

מערכת שתל אוזן תיכונה היא מערכת ייחודית הפותחת את עולם הסאונד לאנשים עם אובדן שמיעה, קראו בהרחבה באתר http://www.medor.co.il. זה אידיאלי עבור אנשים שאינם רואים שיפור בשימוש במכשירי שמיעה, או שאינם יכולים להשתמש בהם מסיבות רפואיות.

שתל בהולכת עצם BONE BRIDGE

בשמיעה רגילה, תנודות קול נשלחות דרך החלקים החיצוניים והאמצעיים של האוזן, והלאה לאוזן הפנימית. אם יש לך אובדן שמיעה מוליך או מעורב, האוזן החיצונית או התיכונה שלך נפגעה, ולכן קולות לא יכולים להגיע לאוזן הפנימית שלך בצורה יעילה.

BONEBRIDGE מרים את הצלילים סביבך ואז שולח אותם לאוזן הפנימית שלך דרך עצמות הגולגולת שלך, עוקף את האוזניים החיצוניות והאמצעיות הפגועות שלך

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »