ציוד טיולים

הגיע הזמן להשתדרג עם ציוד לטיולים שאתם עדיין לא מכירים

אוהבים טיולים, מסעות או קמפינג? הגיע הזמן להשתדרג בזכות ציוד טיולים ברמה אחרת. ולא מדובר רק בציוד שכולם מכירים, ברמה גבוהה, אלא מדובר בפריטים מדהימים, איכותיים ומיוחדים – שאתם עדיין לא מכירים.

הפטנט שכיף לשתות מתוכו

פעם, היינו לוקחים לטיולים מימיות. כיום, אין שום סיבה להיסחב עם בקבוקים חד פעמיים שכל הזמן צריך להחליף. הגיע הזמן שתכירו את בקבוקי הטיולים הרב פעמיים, שאפשר למלא אותם במים טובים, עוד ועוד. וזה לא סתם ציוד לטיולים אלא פטנט מתקפל! מדובר בבקבוקים שכאשר הם מרוקנים ממים ניתן לקפל בצורה שחוסכת לכם מקום ומקילה על החיים, בטיולים, בפיקניקים, אפילו במילואים.

אגב, פטנט דומה ניתן למצוא גם בגזרת הכוסות. מדובר בכוסות שתיה מתקפלות, לא פחות ולא יותר.

תאורה פלוס, עם הפלוס שירחיק את היתושים

בלינת לילה בטבע, בשק שינה או באוהל, מה יותר טבעי מאשר להאיר בעזרת פנס מסוג חדיש. אבל אמצעי תאורה רגילים לא מכילים את הפלוס הבא: הכירו את התאורה לטיולים וקמפינג שכוללת קוטל יתושים מובנה. אם לא מתאים לכם להתגרד בטבע (והרי, למי זה כן מתאים?), קחו אתכם לכל מקום את גוף התאורה שימנע עקיצות וירחיק את החרקים שמזמזמים לנו באוזן. ראו לדוגמה מנורת שטח נטענת!

הצמיד שעוזר לסטריליות בטיולים

מאז פרצה הקורונה לחיינו, התחדדה המודעות שכדאי וחשוב לשמור על היגיינה וסטריליות בכל מקום, כן, גם בטיולים. אבל במקום למלא את התיקים באריזות של אלכוג'ל לרוב, כדאי להצטייד בצמיד פטנט מעולה. מדובר בצמיד הדומה לרצועת שעון, שמהווה בעצם מיכל למילוי חומרי חיטוי שהולכים אתכם לכל מקום.

לנסיעות לחו"ל, מומלץ להצטייד עם ציוד לטיולים נוסף, בקבוק אקולוגי. זהו בקבוקון מיוחד למילוי נוזלים וחומרים שימושיים, שכמות שמותר לעלות על מטוס.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סמינריון בחינוך

סמינריון בחינוך? רעיונות

אם אתם צריכים לעשות סמינריון בחינוך, אולם אין לכם מושג מאיפה להתחיל, המאמר הבא בשבילכם. הרבה סטודנטים, כאשר הם מקבלים את הדרישה לכתוב סמינריון בחינוך,

קרא עוד »