פעילויות לבת מצווה

למה כולם חיים בסלפי?

בעקבות מהפכת הטלפונים הניידים שגרמה לכך כי לכל אחד יש מצלמה צמודה בכיס, הפכו אנשים "לחיות בסלפי" ניתן לראות כיום יותר ויותר אנשים שמצלמים את עצמם או כפי שזה נקרא בפי כולם – עושים סלפי. אנשים רבים מצלמים את עצמם בסרטונים ומעלים לרשת בקיצור, חיים בסלפי.

מראת סלפי לאירועים

הטרנד המוזר הזה, נכנס גם לאירועים. ניתן לשכור מראת סלפי גדולה שמהווה עוד אטרקציה מעניינת באירוע. האורחים שמגיעים לאירוע נתקלים במראה שנראית ממש כמו מראת קיר רגילה אך למעשה זוהי מראת סלפי אינטראקטיבית ומשוכללת והיא מהווה את אחד מהאטרקציות המרכזיות באירוע, אם לא המרכזית והמלהיבה ביותר. מראת סלפי יכולה להתאים לכל סוגי האירועים – לאירועי חברה, לאירועי בר ובת מצווה, חתונות ועוד.

מהי מראת סלפי?

זוהי מראת טאצ' שמתאימה לפעילויות לבת מצווה ואירועים אחרים, שהאורחים יכולים להצטלם בה בכוחות עצמם. לבד או עם עוד חברים ואורחים, כאשר הם מחייכים בנימוס או כשהם מתפרצפים להנאתם. בסוף הצילום, ניתן להוסיף גם אנימציות ותוספות בתוכנת עריכה מובנית. לאחר מכן, ניתן לשתף את התמונה בפייסבוק ובאינסטגרם או בכל רשת חברתית אחרת וכמובן, שניתן גם להדפיס אותה על מגנט כמזכרת.

למה להזמין מראת סלפי לאירוע שלכם?

ישנם מספר יתרונות וסיבות מדוע כדאי להזמין מראת סלפי לאירוע.

  1. מראת סלפי גורמת לחוויית הצילום ללכת כמה צעדים קדימה והופכת אותה לאטרקציה של ממש. במקום לעמוד דום מול צלם שמחזיק מצלמה מפלצתית, מקבלים האורחים חווית צילום אקטיבי, יוזם ומשעשע.
  2. המראה מאפשרת לאורחים לעצב את התמונה שלהם בעצמם ולהוסיף לה אלמנטים שונים ולתת לה נגיעה אישית מעניינת.
  3. מראת סלפי יכולה אף לחסוך את הצורך של הזמנת שירותי צילום לאירוע. מכיוון שכל אורח מצלם את עצמו בצורה שהוא אוהב.
  4. את התמונות שצולמו במראת הסלפי ניתן לשתף באופן מידי ברשתות החברתיות השונות.
  5. בעזרת המראה ניתן ליצור לא רק תמונות איכותיות, אלא גם יצירתיות, שונות ומעניינות. ולא רק זאת, אלא שהתמונות מודפסות במקום על גבי מגנט, מה שמאפשר להצמיד אותן למקרר או לדלת כך שיזכירו לכולם את האירוע שהיה.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם