קוסמטיקאית לגברים

קוסמטיקאית לגברים – כיצד בוחרים קוסמטיקאית

כשאנחנו חושבים על קוסמטיקאיות, אז הנטייה שלנו היא לחשוב על נשות מקצוע שפונות אל נשים בעיקר. הרי תחום הקוסמטיקה, על פי רוב, מופנה לקהל נשי ולא לקהל גברי. מאז ומתמיד זה היה כך. זה נכון לגבי קוסמטיקאיות וזה נכון לגבי טיפולים, תכשירים וכל דבר אחר שקשור לתחום. 

> בדקו האם הסרת שיער בלייזר היא לצמיתות

אך בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שינוי מסוים, שכן יותר ויותר גברים החלו לפנות אל קוסמטיקאיות, בין אם זה מסיבות של דאגה לאסתטיקה שלהם ובין אם זה מסיבות אחרות, כולל אפילו מסיבות בריאותיות. לכן, אנחנו יכולים למצוא קוסמטיקאיות לגברים, כאלה שמתמחות בטיפול לא רק בקרב נשים אלא גם בקרב גברים. 

על פניו אנחנו יכולים לחשוב שאין הבדל בין השניים, אך כן קיים הבדל, שכן, העור של הגבר שונה מהעור של האישה, הצרכים שלו אחרים, ומן הסתם אופי הטיפול הוא שונה. לכן, קוסמטיקאיות שמבקשות לטפל בגברים, צריכות להתמחות בכך וצריכות לדעת איזה סוג טיפולים עליהן לבצע וכיצד הן אמורות לעשות זאת. 

כיצד בוחרים קוסמטיקאית לגבר

כאמור, בשביל לבחור קוסמטיקאית לגברים יש לוודא תחילה שאכן היא מכירה את הנושא, היא יודעת בדיוק מה הגבר צריך, איך אפשר לטפל בו ואיך הטיפול יכול לעזור לו. 

אך מעבר לכך, הרי שיש נקודה נוספת והיא, הקוסמטיקאית צריכה לדעת איך לגשת אל הגבר, כיצד לגרום לו להרגיש בנוח בזמן הטיפול, שלא ירגיש אי נעימות ומבוכה. לא עבור כולם זה פשוט וסטנדרטי כפי שזה נראה. 

כמו כן, הקוסמטיקאית צריכה לספק לגבר את כל המידע ההכרחי ובווודאי גם ייעוץ מקצועי, אשר יכול לעזור לו להמשיך את הטיפול לבד, בבית עם תכשירים שהוא ירכוש אצלה או בכל בית מרקחת. 

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »