הסעות מיניבוס

השכרת מיניבוס מחיר

המיניבוסים הם כלי רכב גדולים יותר מרכב פרטי ומטרנזיט אך קטנים יותר מאוטובוסים. אלה יכולים לשמש אותנו לצרכים שונים וחברות הסעות בכל הארץ מספקות שירותי מיניבוסים הן עבור שימוש יומי קבוע והן עבור שימושים חד פעמיים לצרכים שונים. העלות הכוללת של הסעות מיניבוס תהיה זולה יותר מאוטובוס בדרך כלל ולכן אם אתם צריכים הסעה לכמות קטנה יותר של אנשים כדאי להסתפק בהשכרת מיניבוס.

מתי נצטרך להשכיר מיניבוס?

  • קו הסעה יומי – חברת הסעות מספקת מיניבוס להשכרה עבור קו קבוע יומי למפעלים, בתי ספר, בתי עסק ומשרדים ועוד. קו ההסעה יכול לכלול מספר תחנות איסוף בהתאם להסכם בין הצדדים.
  • סיורים וטיולים – במידה ואתם מארגנים טיול כלשהו בארץ, בין אם מדובר ביום גיבוש לעובדים, טיול לקברי צדיקים, קבוצה של משפחות המתארגנת לטיול ברחבי הארץ, טיול לכותל/לירושלים, למיני ישראל, לצפון או לכל מקום אחר מיניבוס יכול להתאים בהתאם לכמות האנשים המגיעים כמובן.
  • הסעות עבור תנועות נוער – מיניבוסים יכולים להתאים גם לתנועות נוער הזקוקים להסעות בכל רחבי הארץ, לטיולים וסיורים ועוד.
  • הסעות לאירועים – אירועים שונים כמו חתונה, בר/בת מצווה, כנסים, ימי עיון, ימי גיבוש לעובדים ועוד.
  • הסעות לנתב"ג – 2-3 משפחות של חברים או יותר נוסעים יחד לחו"ל? חברה מוציאה טיול מאורגן ומעוניינת לספק ללקוחותיה גם איסוף מנקודות שונות? ניתן יהיה להשכיר מיניבוס שיכניס אתכם עד לטרמינל בנמל התעופה בן גוריון.

כמה עשוי לעלות לי השכרת מיניבוס?

עלות של השכרת מיניבוס תהיה בין 1000 ל-2500 ₪ שח בממוצע ליום. המחיר עשוי להיות גבוה או נמוך יותר בהתאם למרחק שהמיניבוס צפוי לעשות באותו היום, זמן העבודה של הנהג וכו'. כמו כן יש לקחת בחשבון שיותר נקודות עצירה בדרך מייקרות את המחיר בהתאם. למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://mini-bus.co.il!

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »