קניונים

הקניונים המצליחים בישראל

החל משנות התשעים, החלו להיפתח בישראל קניונים רבים. מה שהתחיל עם קניון איילון ברמה, הפך במהלך הזמן לדבר שבשגרה כמעט בכל עיר, גדולה או קטנה. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של קניונים, כאלה שמשרתים עיר שלמה או שכונות ספציפיות.

יש הרבה מן ההיגיון בפתיחת קניונים בישראל, שכן מזג האוויר הקייצי השורר ברוב ימות השנה מקשה על צרכנים לעשות קניות ברחובות פתוחים, וכן גם מסיבות ביטחוניות, קניון הוא מקום הרבה יותר בטוח והרבה יותר קל לשמור ולהגן על הלקוחות והעובדים במקום.

כפי שאנחנו יכולים להניח, ישנם לא מעט קניונים אשר זוכים להצלחה גדולה בישראל גם של דירוג הקניונים. אנחנו נציג כמה מהם, אך לפני כן חשוב להדגיש, שהצלחה של קניון כזה או אחר, במקרים רבים זה עניין של מיקום, עניין של סוגי חנויות שמאכלסות אותו ועוד. אין נוסחה אחת שקובעת כיצד קניון יכול להצליח, מצד שני, די ברור איך קניון יכול להיכשל (תחזוקה נמוך, מיקום לא טוב, חנויות לא איכותיות, עיצוב ותכנון בעייתיים ועוד).

מה הם הקניונים המצליחים ביותר בישראל

קניון עזריאלי תל אביב – אין ספק שמדובר בקניון המצליח ביותר, הרבה בזכות המיקום שלו (קרוב לתחנת רכבת, קרוב לקריה בתל אביב, לא רחוק אזורים מרכזיים בעיר) וכן בזכות העובדה שהוא מכיל חנויות איכותיות.

קניון רמת אביב – עוד קניון שמצליח מאוד בתל אביב, הוא רמת אביב. שם אפשר למצוא חנויות ברמה גבוהה מאוד, וכן זה נחשב לקניון מאוד נקי ושקט.

קניון מול הים באילת – קניון זה זוכה להצלחה, גם בגלל המיקום האסטרטגי שלו (על חוף הים) וכן בגלל העובדה שהוא מושך אליו הרבה מאוד תיירים, ישראלים וזרים, אשר יכולים לרכוש בו מבלי לשלם מע"מ.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם