קבוצת תשובה נכנסת לפארק בבלי: תקים 800 יחידות דיור

אם תרצו לגור בפרויקט נדל"ני ייחודי, נראה שקבוצת תשובה יכולה לתת לכם את מה שאתם מחפשים. פארק בבלי העצום, מוקם בימים אלה עבורכם וזה הזמן לקנות את דירת החלומות שלכם ממש סמוך לתל אביב יפו.

קבוצת תשובה נכנסת לבבלי: תקים 800 יחידות דיור 

מבין 800 הדירות שמקימה בימים אלה קבוצת תשובה, תוכלו למצוא כמה מהן שיתאימו בדיוק לצרכים שלכם. אין ספק שזה הזמן להנות מדיוק ברמה הגבוהה ביותר ועוד בסמיכות לתל אביב יפו וכל הגורמים שהופכים אזור זה לכה פופולרי.

לפני שקונים בית 

מוכנים לקנות בית? יש הרבה מה לשקול לפני שבוחרים נכון. רשימת בדיקה זו לקניית בתים, תעזור לכם להחליט.

תהליך שיש לעשות בחכמה 

רכישת דירה היא תהליך מאוד רגשי. אם תאפשרו לרגשות האלה להפיק את המיטב מכם, אתם עלולים ליפול כטרף לכמה טעויות נפוצות של רוכשי דירה. 

מכיוון שלבעלות בתים יש השלכות מרחיקות לכת, חשוב לשמור על הרגשות שלכם ולקבל את ההחלטה הרציונלית ביותר שאפשר.

אם אתם חושבים על עסקת חייכם, חשבו על פרויקט פארק בבלי בתל אביב שמוקם בימים אלה ומותיר את שוק הנדל"ן בישראל חסר אונים מול פאר יצירתי שלא נראה כאן שנים רבות.

פוטנציאל שיפוץ 

אל תעריכו יתר על המידה את היכולות שלכם. קבעו אם הבית שאתם אוהבים צריך שיפוץ. לאחר מכן, העריכו אם אתם באמת מסוגלים לעשות זאת. בדקו האם השיפוצים יהיו שווים את הזמן וההוצאות שלהם.

אם עלות הבית בתוספת השיפוצים תעמיד את ערך הבית באופן משמעותי מעל הבתים אחרים בשכונה, כנראה שזו לא ההשקעה הטובה ביותר – או שאולי תצטרכו להפחית את השיפוץ.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם