שולחנות פינג פונג

שולחנות פינג פונג

טניס שולחן או פינג פונג, מקורו באנגליה של שנות ה- 80 של המאה ה-19 והוא נוצר כשעשוע לאחר ארוחת הערב עבור ויקטוריאנים מהמעמד הגבוה. כך או כך, אתם בוודאי רוצים לדעת איך לבחור שולחנות פינג פונג? הנה התשובות.

שולחנות פינג פונג

טניס שולחן, (פינג פונג) התפתח למשחק המודרני הפופולרי ביותר בכל העולם. המשחק נשלט על ידי הפדרציה הבינלאומית לטניס שולחן (ITTF), שנוסדה בשנת 1926. מאז 1988, טניס שולחן הוא ספורט אולימפי הכולל ארבעה אירועים: יחידים גברים, יחידים נשים, נבחרות גברים ונבחרות נשים.

גבהים ומידות

המשחק משוחק על משטח משחק בגובה 9 רגל × 5 רגל × 30 אינץ'. הפדרציה הבינלאומית לטניס שולחן, דורשת שטח לא פחות מ- 14 מ' אורך, 7 מ' רוחב ו- 5 מ' גובה לתחרויות. הדבר הגדול בספורט הזה הוא שהוא מתאים בקלות לרוב הבתים.

למי זה מתאים

טניס שולחן, הוא ספורט המתאים למשחק בפנים או מחוץ לבית. הפעילות הגופנית המצוינת שלו, משפרת את קואורדינציה וניתן ליהנות ממנו בכל הגילאים. ברשת, תוכלו למצוא שולחנות בינוניים עד גבוהים ומסחריים עמידים ויחזיקו מעמד שנים רבות. 

איך לבחור שולחן טניס?

הדבר הראשון שצריך לחפש בשולחן טניס שקונים בחנות ספורט, הוא עובי החלק העליון. עובי המשטח ינוע בין חצי אינץ' ל- 1 אינץ'. משטח המשחק, צריך להיות לפחות 3/4 אינץ' או 19 מ"מ עובי. כל דבר בעובי פחות מזה, יתעוות בקלות רבה מדי ולא יעניק קפיצות כדור עקבית. 

רוב משטחי טניס השולחן, בנויים מלוח הבנוי מחלקיקים. חפשו לוח בצפיפות בינונית המציע אחוז גבוה יותר של שרף בלוח, כזה הנותן עמידות טובה. כדור שירד מ- 30 ס"מ אמור לקפוץ ל- 21 ס"מ.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »