מסגרות לתמונות

איך לבחור מסגרות לתמונות?

לכולנו יש תמונות בבית והם מפארים את קירות הבית שלנו בשלל צבעים וגוונים שכיף להביט בהם. המסגרת של התמונה היא אחד הגורמים שהופכים אותה מתמונה רגילה וגנרית שאינה אומרת יותר מידי לתמונה שנרצה לתלות בסלון ובחדר השינה.

איך לבחור מסגרות לתמונות?

בחירה של מסגרות לתמונות יכולה לשנות לכם את נראות קירות הבית. תמונה ללא מסגרת, נראית אחרת לגמרי ובחירת מסגרת מתאימה לתמונות הקיר שלכם, יכולה לשנות לכם את כל הבית.

מסגרת עץ או מתכת?

כשאתם מחפשים את המסגרת המושלמת כדי להשלים את היצירה שלכם, תחילה עליכם לשקול את החומר של המסגרת. כאן, אנו מציעים לכם לחפש ברשת ובאתרים הרלוונטיים למכירת תמונות ומסגרות תמונה מגוון מסגרות עץ ומתכת הנבדלות בצבע, בעובי ובסגנון.

כמובן שהתמונה שאתם ממסגרים, צריכה למלא תפקיד בבחירה שלכם בין מסגרת עץ או מתכת. סגנונות ופריטים שונים עובדים היטב עם מסגרות חומרים שונים.

למה דווקא מסגרת מתכת לתמונה שלכם?

יצירות מודרניות, כגון אמנות מופשטת או תמונות בשחור-לבן שצולמו בעזרת מצלמה, משלימים היטב את האופי הפשטני של מסגרת מתכת. במקום למשוך תשומת לב מהתמונה, מסגרות מתכת משפרות בעדינות את התצוגה עם גימור חד.

מסגרות עץ הן האלטרנטיבה, שמציעה מראה מחוספס ומסורתי יותר. זה נהדר בעיקר עבור ציורים, צילומים בריאים או אמנות, מסגרות עץ משלימות את היצירות האלה עם חמימות ופרטים אלגנטיים.

סגנון עיצוב הפנים שאתם מחפשים, יכול גם להשפיע על הבחירה שלכם בין מסגרת עץ או מתכת. בין אם אתם מחפשים מראה בוהמייני או סגנון מינימליסטי, אתם בטוח תמצאו את המסגרת המתאימה כדי להשלים את האזור בו התמונות שלכם מופיעות אם בחדר, או בסלון ובלובי הבניין.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »