עיסוי מקצועי בפתח תקווה – מה זה בעצם אומר?

עיסוי מקצועי בפתח תקווה

אחד המקצועות שזכו בשנים האחרונות לחשיפה גדולה יותר מאשר בעבר, והפכו להיות מאוד פופולאריים בקרב צעירים וצעירות, הוא עיסוי. מדובר על מקצוע שמשלב בתוכו מאפיינים פיזיולוגיים מתוך שימת דגש לא רק על הצד הפיזי אלא גם על הצד הנפשי בו מצוי המטופל.

כאשר אנחנו מדברים על עיסוי מקצועי, אמיתי, אין זה נכון להסתכל על זה רק בהיבט של שחרור השרירים והרפייתם, שכן הרבה פעמים הלחץ בגוף נוצר גם כתוצאה מלחצים נפשיים ומצב בריאותי בו נמצא המטופל ולכן על המטפל להבחין בכך ולדעת כיצד לטפל בו.

עיסוי מקצועי הוא מקצוע שנלמד בבתי ספר שונים לטיפול, בין אם מדובר בבתי ספר שעוסקים ברפואה משלימה, טיפולים גופניים וכן בלא מעט בתי ספר שעוסקים במקצועות הספורט השונים. אנחנו יכולים לראות במקצוע זה לא מעט תתי תחומים שונים, בין אם זה עיסוי לספורטאים, עיסוי לנשים בהריון, עיסוי לילדים, עיסוי לקשישים ועוד. ההבדלים בין הסוגים השונים באים לידי ביטוי במספר רב של מאפייני טיפול, בין אם זה אופי המגע, חוזק, נקודות מגע ועוד.

אנחנו יכולים למצוא היום מגוון רחב של מטפלים אשר מתמחים במתן עיסוי מקצועי בפתח תקווה ובערים נוספות בישראל. במקרים רבים מדובר על מטפלים שעובדים באופן עצמאי ומספקים שירות בבית הלקוח או בביתם שלהם, במקרים מסוימים הם גם מחזיקים סטודיו בו הם מעניקים שירותי עיסוי מקצועי.

בנוסף, אנחנו יכולים למצוא מטפלים רבים שמעניקים עיסוי מקצועי דרך מרכזי בריאות ומרכזי ספורט, אליהם ניתן להגיע באופן פרטי, דרך קופת חולים או דרך חברת ביטוח.

חשוב לומר, לא כל אחד שמציג את עיסוי כמומחה בעיסוי מקצועי הוא אכן כזה, לכן חשוב לשים לב אילו תעודות יש לו ומה הוא יכול לעשות ומה לא. זה חשוב לא רק בהיבט המקצועי אלא גם בהיבט הפיזיולוגי. אדם שמתעסק בעיסוי ואיננו מוסמך לכך, עלול לגרום נזק מאוד כבד לגוף של המטופל, לכן יש לפנות אך ורק למטפלים מקצועיים שמתמחים בכך ויש להם את הידע בנושא.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גוזם גדר חיה נטען או על בנזין?
גדר חיה נחשבת לאחת מהגדרות הפופולאריות ביותר שניתן למצוא במרחב הפרטי והציבורי, אם לא לפופולארית...
קרא עוד »
מרץ 07, 2021
ביג שוט: האם צריך הון התחלתי כדי להתחיל עם מסחר בשוק ההון?
מי שיש לו כסף הוא לרוב אדם יותר מאושר ויותר רגוע. העניין הוא שכיום קשה מאוד להגיע אל רווחה כלכלית דרך...
קרא עוד »
אפר 21, 2019
חנות חיות אנימלי חנות מצוינת
חנות חיות אנימלי הינה חנות איכותית המעניקה ללקוחותיה שירות מיטבי והגון. מחירי המוצרים לא גבוהים...
קרא עוד »
יול 20, 2021