שטח ציבורי ודשא סינטטי - הפיתרון המושלם לעלויות התחזוקה

שטח ציבורי ודשא סינטטי – הפיתרון המושלם לעלויות התחזוקה

עלויות של תחזוקה הם עניין משמעותי מאוד. וזאת מכיוון שמדובר על הוצאה שגרתית וקבועה שיש לשלם עליה בכל חודש מחדש. מסיבה זו מחפשים רבים פתרונות להוזלת עלויות תחזוקה בתחומים שונים. העובדה שבישראל אין שפע של מים ומחיר המים הוא משמעותי בהחלט, הביאה לכך שגם בתחומי הטיפוח והגינון תרים אחר פתרונות אשר יאפשרו לנו ליהנות מסביבה נעימה ומטופחת מחד, ומאידך שלא יהיה עלינו לשלם סכומים גבוהים של כסף בגין העניין הזה. בשלב הראשון הונחינו כולנו לבחור צמחים חסכוניים אשר לא צורכים כמויות גדולות של מים. אך בשלב השני כולנו יכולים להכיר את הפתרון המושלם.

דשא סינטטי זה הפתרון לחיסכון

הדשא הסינטטי מביא עמו פתרון של ממש בהיותו מוצר פרקטי בעל מראה נפלא, ויחד עם זאת הוא אינו דורש תחזוקה יקרה. בשונה מדשא רגיל שצריך לכסח אותו אחת לתקופה, הדשא הסינטטי שומר על מצב סטטי לאורך זמן רב. כמו כן לעניין ההשקיה. בעוד שדשא טבעי יש להשקות ברמה קבועה, במיוחד בעונת הקיץ הלוהטת, הרי הדשא הסינטטי הינו ירוק ושומר על מראה טרי לאורך זמן גם ללא טיפה אחת של מים. כך שאכן דשא סינטטי זה הפתרון המוצלח והטוב ביותר. פתרון שמאפשר לנו ליהנות משטחים ציבוריים ירוקים ונאים, וזאת ללא עלויות אחזקה כלל.  למידע נוסף בנושא מוזמנים להיכנס לאתר של פרופיקס מומחים לדשא סינטטי.

עלויות ההתקנה והרכישה

גם בעניין העלות הראשונית של הרכישה של דשא סינטטי בשטחים ציבוריים וההתקנה שלו יש לציין כי לא מדובר על השקעה גדולה מאוד. מכיוון שכך השימוש בדשא הסינטטי נעשה לרווח מאוד. והוא מאפשר לנו לשוות לאזורים שונים, פרטיים וגם ציבוריים מראה נפלא ומשובב עין ללא השקעה רבה. את המרבדים של הדשא הסינטטי קונים לפי גודל השטח ומספר המטרים אותם מעוניינים לחפות. כמו כן בעת הרכישה יש לשים לב לרמת האיכות של הדשא. כיוון שיש מגוון מוצרים ברמות איכות שונות. ולכל מוצר יש מאפיינים אחרים אשר משפיעים גם על אורך החיים של הדשא. מדובר על צפיפות הרשת, אורך הסיבים, החוזק שלהם וכן הלאה.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם