הוצאה לאור באנגלית

למה כדאי להיעזר בשירותיה של הוצאה לאור באנגלית?

כל סופר היה רוצה להגדיל את מספר הקוראים שלו, לחשוף קוראים חדשים לספרים שלו וכמובן להגדיל ככל הניתן את הפצת הספרים שלו. השוק הישראלי רווי מעל ומעבר, דבר שגורם ללא מעט סופרים מעולים להסתפק בפירורים. התמלוגים נמוכים בצורה מגוחכת, נורא קשה להרוויח מהתחום ורוב הסופרים נאלצים לעבוד בעבודה נוספת, היות ולא ניתן להתפרנס מכתיבה בלבד. אבל מי שיבחר לתרגם את הספרים שלו לאנגלית, יוכל להרוויח קהל יעד גדול יותר, שוק רחב יותר ומגוון עצום של אפשרויות שונות בכל רחבי העולם. הרי אין שום סיבה להתמקד דווקא בשוק הישראלי, כאשר ניתן לפנות לקוראים בכל רחבי העולם. לא מעט קוראים היו שמחים לקרוא ספרים של סופרים ישראלים, ולכן אין שום סיבה למנוע זאת מהם. באמצעות הוצאה לאור באנגלית, כל אחד יכול להגשים לעצמו בדיוק את השאיפות האלו.

כל היתרונות של הוצאה לאור באנגלית

כאמור, היתרון המרכזי של עבודה עם הוצאה לאור באנגלית, הוא היכולת להגיע לקהל יעד גדול יותר. רוב האנשים בעולם אינם מכירים את השפה העברית, אך לעומת זאת, השפה האנגלית נחשבת לשפה בינלאומית שרוב האנשים מכירים. לכן באמצעות תרגום ספרים מעברית לאנגלית והפצתם במדינות השונות בכל רחבי העולם, ניתן להרוויח לא מעט קוראים חדשים. כמו כן, ניתן לפרסם את הספרים בגרסה הדיגיטלית שלהם, על מנת להקל על זמן ההמתנה למשלוח. בצורה כזו, כל אחד יוכל להוריד את הספר שלכם ישירות למחשב שלו, וליהנות ממנו מכל רחבי העולם. כמובן שהתמלוגים על הספרים יהיו גבוהים יותר, היות ומדובר על כמות עצומה של קוראים חדשים, מכל רחבי העולם. חשוב כמובן לעבוד עם הוצאה לאור מקצועית ומנוסה, שמכירה את התחום לעומק ויודעת בדיוק מה היא עושה.

לעוד מידע בקרו באתר של הוצאה לאור ebookpro

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

גלישת גלים

גלישת גלים

גלישת גלים הוא ספורט שממלא כל גולש העוסק בכך בשמחה עצומה ובאדרנלין מרגע העלייה על הסאפ ועד הירידה ממנו. גלישת גלים לגלשן יש מבנה הידרודינמי

קרא עוד »