אטרקציות מומלצות ברומא

אטרקציות מומלצות ברומא

אין ספק שרומא היא אחת הערים הכי אהובות על תיירים מכל העולם ובפרט על תיירים ישראליים. מדי שנה מגיעים אל העיר עשרות אלפי תיירים אם לא יותר, הן לחופשות קצרות והן לתקופות זמן ממושכות. 

רומא אשר בעיניי רבים נחשבת לבירת הציוויליזציה המערבית, מושכת אליה הרבה מאוד תיירים בזכות היותה עיר בעלת משמעות היסטורית עמוקה, אך גם בזכות העובדה שעבור נוצרים קתולים היא מהווה מרכז דתי משמעותי, שכן במרכז שוכנת קרית הוותיקן מקום משכנו של האפיפיור. 

ישראלים אשר מבקרים ברומא, לא מוכנים לפספס שום אתר ושום חלק בעיר. מי שמבקר בה, לא יכול שלא להבחין בקסם המיוחד השורר בעיר, בין אם זה ברחובות המרכזיים, בסמטאות, במסעדות ובתי הקפה ובוודאי באתרים בעלי משמעות היסטורית או אחרת. אם נוסיף לכך את הריחות, הטעמים ואת האנשים אשר אפשר לשמוע בכל קרן רחוב, אזי שמגלים תערובת ייחודית שאין דומה לה ותוכלו לקרוא עוד על כך גם באתר הבא

היכן נהוג לבקר ברומא?

באופן טבעי המקום העיקרי אליו נוהרים תיירים מכל העולם ובפרט תיירים ישראלים, היא קרית הותיקן. שם אפשר למצוא כנסיות, כולל כנסיית האפיפיור והקפלה הסיסטנית הידועה, וכן את הכיכרות והאתרים בעלי המשמעות הדתית וההיסטורית. 

מקום אחר שנחשב פופולארי הוא כמובן הקולוסאום, שם נערכו בתקופת הרומאים מלחמות גלדיאטורים, ובמהלך השנים נערכו במקום עוד מגוון של אירועים. מדובר באחד האתרים המרשימים והיפים ברומא. 

לצידם אפשר להוסיף את הפנתאון, מבנה מתקופת הרומאים, מזרקת טרווי הידועה, פורום רומאנה וכן אינספור רחובות וסמטאות יפות ומרשימות, הכוללות בין היתר כיכרות ענק שם אפשר לראות מטיילים ומקומיים, יושבים ונהנים ממזג אוויר נעים ומאווירה מיוחדת. 

ביקור ברומא חייב לכלול גם ארוחות במסעדות המקומיות ולקינוח גלידה איטלקית מקורית באחת הגלידריות המקומיות. 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בדיחות קרש

ניתן לכתוב בדיחות כמעט על כל נושא, אבל הם משמשים לרוב כשמדובר בהומור או סאטירה. הם יכולים לשמש דוגמה למשהו שהוא לא מצחיק, וככאלה הם

קרא עוד »

תפקידו של קבלן בניין

תפקידו של הקבלן הוא לתת שירות ללקוח. הלקוח יכול להיות אדם פרטי או חברה. הקבלן צריך להיות מסוגל לספק את השירות בזמן ובעלות הנמוכה ביותר

קרא עוד »