עיצוב מסעדה

שהאווירה נעימה התאבון מגיע – כך תעצבו נכון את המסעדה שלכם

עסקי המסעדנות בארץ, הם מצד אחד חזקים ומלאים בסועדים ולקוחות פוטנציאליים (אשר מחפשים מסעדות חדשות שיעבירו אותם חוויה קולינארית מוצלחת) – אך מצד שני תחום זה מסוכן. שכן הוא כרוך בעלויות והוצאות ענק, שלעיתים קורות אינן זוכות לכיסוי. מי שרוצה להכנס אל התחום הזה, כדאי שיהיה לו את ההון הדרוש, ואת אנשי המקצוע הנכונים לבניית מסעדה, כמו גם רעיון ייחודי עבור מסעדת קונספט ועיצוב מרכזי. אז כיצד מעצבים נכון את המסעדה? הנה מספר טיפים טובים: 

סיוע של אנשי המקצוע

להכנס לעסקי המסעדנות זה לא עניין של מה בכך. חשוב להכיר את המרכיבים הנכונים לבניית תפריט מתאים לקהל היעד. יש לחקור ולהבין מהם העסקים שנמצאים באזור ומאיימים על קיום בית העסק. יש להכין תוכניות שיווקית, ולנסות לצמצם עלויות בכל דרך שאפשר. מלבד זאת גם הקמת המקום חייבת להיות מקצועית, לכן חשוב לבחור מעצבים ואדריכלים העוסקים בעיצוב בתי עסק. 

> מידע נוסף בלינק > /עיצוב-מסעדות/http://oribit.co.il/

התאמה לרעיון המרכזי

מומלץ שיהיה לכם קונספט מרכזי שילווה את העיצוב, האוכל, השירות והאווירה במקום. מסעדות יכולות להיות מסעדות שף יוקרתיות. או מסעדות פועלים. ישנם בתי קפה שמגישים מנות אוכל טובות או סטיקיות לאוהבי הבשר. בחרו את הקונספט שיוביל את התפריט שלכם ועשו זאת באופן מקצועי ונבון. 

עיצוב ופרקטיות יחדיו

כדאי שהמסעדה תעוצב בצורה פרקטית כמו כאן. בכך למשל, הדלפק חייב להיות קרוב לעמדת המלצרים ולקופה, כמו גם שהמטבח עליו להיות נגיש למלצרים. באמצעות מומחים בעיצוב מסעדות: אפשר להבין נכון יותר את הסדר של הדברים. 

חיפוש אחר חפצים ייחודים

לאחר העיצוב הסידור ההתקנות ושאר הכנות, מומלץ שתניחו במסעדה חפצים ייחודים כמו מנורות או גופי תאורה לאווירה נעימה, שטיחים, מפות, כלים יפים וכל מה שהופך את המסעדה למקום נעים וביתי. 

בחירת מוזיקה ואווירה

בחרו מוזיקה שתתאים לאווירה ושכרו מלצרים מקצועיים. באמצעות כלל הפעולות החשובות שתעשו, תוכלו למתג את המסעדה ואחרי תקופה של הרצה – ייתכן ותצליחו לייצר גם רווחים ראויים. 

1

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם