משכנתא הפוכה לבני גיל הזהב

משכנתא הפוכה היא סוג של משכנתא המאפשרת ללווה לרכוש בחזרה את הנכס במועד מאוחר יותר. הריבית קבועה והלווה יכול לפרוע את ההלוואה מתי שירצה. שיעור הריבית מחושב באמצעות נוסחה המבוססת על הכנסות והוצאות הלווה. הריבית על משכנתא הפוכה נעה בין 5% ל-7%. בהשוואה למשכנתאות רגילות, אין עלויות נסתרות או עמלות כרוכות בהלוואה מסוג זה. זה הופך אותו לאטרקטיבי עבור לווים כמו גם למלווים מכיוון שהוא מפחית את התשלומים החודשיים שלהם.

למי זה טוב לקחת משכנתא הפוכה?

המשכנתא ההפוכה היא צורה של הלוואת הון ביתי המאפשרת לאנשים להמיר את הון הבית שלהם למזומן.

המשכנתא ההפוכה היא דרך מצוינת לאנשים שאינם מסוגלים לעבוד ואינם יכולים להרשות לעצמם לעשות זאת, לקבל קצת כסף מיותר לכיסם. זוהי אלטרנטיבה טובה למי שרוצה להגדיל את כמות הכסף שיש לו בכיס מבלי שיצטרך למכור את ביתו. משכנתא הפוכה היא סוג המשכנתא הפופולרי ביותר בימינו, נוסף להלוואה מסוג משכנתא מימון ישיר. הם מאוד שימושיים לאנשים שיש להם הכנסה נמוכה, אבל רוצים להישאר בבית שלהם. בדרך כלל נלקחים על ידי בני גיל הזהב המעוניינים לעזור לילדים או הנכדים שלהם או כדי להשתמש בכסף לשמור על אורח החיים שלהם לעת זקנה, לעבור לבית אבות איכותי ועוד.

היתרונות של משכנתא הפוכה:

  • קל יותר לקבל את ההלוואה
  • ניתן להחזיר אחרי הרבה שנים כחלק ממכירת הנכס
  • ניתן לקבל יחסית במהירות במידה ויש לכם נכס לשעבד
  • ניתן לקבל סכום גדול כדי לשמור על אורח חיים או לעזור לילדים או הנכדים.

לסיכום; באמצעות משכנתא הפוכה גם אנשים מבוגרים יכולים לקבל משכנתא או תוספת משכנתא. בשיטה שבה משעבדים את הנכס הקיים בתמורה לכסף ומחזירים לאחר שנים רבות כאשר כבר הילדים/הנכדים ככל הנראה יטפלו בנושא. באמצעות כסף זה ניתן לעזור לילדים או הנכדים וגם לעזור לעצמנו, לשדרג את החיים, לטייל בעולם לעת זקנה ועוד.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תחביב

בעולם המודרני רבים מאיתנו חווים תקופות עמוסות ולעתים חלקנו מרגישים ממש במירוץ. יש לנו שגרת יום שכוללת עבודה, טיפול בבית, סידורים, טיפול בדברים חשובים. לחלק

קרא עוד »

מאגר תמונות

העולם הופך ליותר ויותר דיגיטלי. ישנן דרכים רבות שבהן אנו יכולים להשתמש בתמונות כדי להעביר את הרעיונות, המוצרים והשירותים שלנו. אחד הפופולריים ביותר הוא מאגרי

קרא עוד »