חומר לאיטום גגות – כל מה שצריך לדעת

חומר לאיטום גגות – כל מה שצריך לדעת

איטום הגג הוא אחד הדברים החשובים שיש לבצע בכל כמה שנים, או בעת שיפוצים ובנייה. הפעולה תאפשר הגנה מפני החום הכבד של ימי הקיץ, ואיטום מפני לחות, מים ורטיבות, בימי החורף הקרים.

אם אתם מבצעים שיפוץ כללי או שאתם רוצים לחזק את המבנה ולהטיב עם איכות החיים שלכם, רצוי לבחור חומר לאיטום גגות איכותי, כמו גם את אנשי המקצוע אשר יבצעו עבורכם את פעולת השיפוצים על הצד הטוב ביותר. אבל אילו חומרים נחשבים טובים ומומלצים? כל המידע המקצועי בהמשך.

כדי לשפץ נכס, להשביח אותו וכדי לספק רמת חיים טובה ונאותה עבור מי שגר בו – חשוב לבצע איטום של המבנה. כיום, ישנם מגוון חומרים המתאימים עבור הפעולה. בין החומרים שמתאימים להגנה על הגגות ועל מעטפת הנכס, תוכלו למצוא:

חומרים ביטומנים

אחד מחומרי האיטום הפופולאריים ביותר, אשר עוזרים לבודד מבנה מחום וקור. חומרים אלה מיוצרים כיריעות, כזפת או משחה.

חומרים אקריליים

חומרי האקריליק התגלו בעשורים האחרונים כדרך יעילה לאטום מבנים בקלות, תוך ייבוש מהיר במיוחד. חומרים אלה ישמרו על הגגות ויספקו איטום מהיר ויעיל.

חומרים פוליאוריטנים

במידה ואתם רוצים לאטום מבנה ולשמור עליו מפני קרינת השמש, תוכלו לבחור חומר פוליאורטני עמיד מפני שמש, קור ורטיבות.

למה יש לשים לב בבחירת החומרים הטובים?

בזמן שאתם בוחרים חומר איטום מתאים למבנה ולגג שלכם –  שימו לב כי החומר מונע חדירת מים, עמיד באופן מכאני, כי הוא מייצר  עמידות מפני קרני השמש, תוך איטום קל ומהיר ללא ציוד מיוחד. וודאו שאתם בוחרים חומרים שאינם מותרים בועות בזמן העבודה, כאלה שמתייבשים מהר, כמו גם מתקשים בקלות.

בעת בחירת חברת שיפוצים או מקצוענים לאיטום הבית – שימו לב כי אתם בוחרים באנשים להם ניסיון, וכאלה שיכולים לספק חומרי איטום הטובים ביותר לאיטום הגג. זאת תוך השוואת מחירים וקבלת שירות טוב ואחריות. באמצעות מתן תשומת לב לכל הדגשים שמנינו, המבנה שלכם יהיה עמיד ומוגן, לאורך זמן.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם